La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1739 Culés

2

Według tej plotki pewnie ok. 390-400 zł xD Dajcie mnie już ten 25 bo mimo, że nie kupię to ciekawi ta cena finalna


@macio_944 @KamQiX @marcin62

1

@Kgorecki2500 Nie ma na PC, więc żegnam. Zresztą nie będę grał kobietą, więc bym musiał jakiegoś moda ogarnąć żeby zmienić tą głupote.

1

@Bolton Pięknym Latynosem też będziesz mógł zagrać.

1

@Kgorecki2500 Czyli jednak za darmo dają? Biorę 5 szt.

4

@Kgorecki2500 ale będzie zamawiana najdroższa wersja,ale będzie grane.Nie będę żałował ani złotówki jaka wydam

1

@Kgorecki2500 To nie jest jakikolwiek problem, ale nie ma szans że będę grał kobietą w którejkolwiek grze. Jest to przeszkoda nie do przejścia. Moja mizoginia jest stalowa.

1

@Kgorecki2500 Na pewno cena będzie minimum 369zł, większość aktualnych gier tyle teraz kosztuje, a tutaj raczej największa premiera w historii, także nawet 500zł jestem skłonny zapłacić.
@Bolton PCtowcy w ryk, to się leczy.

0

@Filipem Nie no, większość gier nie kosztuje 370 zł xD Ja obstawiam standardowe 300 pln

1

@Kgorecki2500 Nie ma opcji że 300zł w jakim świecie wy żyjecie xD
Większość gier które są wielkie, a nie jakieś indyki czy tytuły od małych wydawców:
GOW: Ragnarok - 70$ na premierę
Spider-Man 2 - 70$ na premierę
The Last of Us Part I (Remake) - 70$ na premierę
Horizon Forbidden West - 70$ na premierę
Borderlands 4 - 70$ na premierę
AC Shadows - 70$ na premierę
Civka 7 - 70$ na premierę
Monster Hunter Wilds - 70$ na premierę

I owszem, znajdą się takie gry jak Ekspedycja, gdzie na premierę kosztowała 50$, ale to nie jest "świeżynka" tylko dekadowa franczyza GTA, premiera hypowana już od lat.

A i dodam, że 70 dolców to u nas sugerowana 339 - 369 zł

0

@Filipem Ty, faktycznie ten spider man 2 to na PlayStation kosztuje 340 zł w PS Store xD Nieźle was dymają

0

@Kgorecki2500 Piszesz jakby ceny na PC były znacznie inne xD
Prawda jest taka że z roku na rok gry będą coraz droższe, różnica jest taka że na PC możesz piracić gry lub kupować klucze z podejrzanych źródeł, a tutaj musisz zapłacić normalną pełną cenę.
Natomiast ja mam taki plus że mogę sobie kupić takiego Yoteia w pudle i po przejściu odsprzedać :D

0

@Filipem God of War 259 zł, Spider Man 2 259 zł. Ogólnie większość nowych premier kosztuje 300 zł. Nie kojarzę znaczącej gry które by przekroczyły tą kwotę :D

Ja z odsprzedawaniem gier nie mam takiego problemu (chociaż i tak bym wolał mieć taką możliwość) bo lubię sobie do nich wracać :)

0

@Kgorecki2500 Gry które wyszły u was na PC po dłuuugim czasie XD
Na szczęście to się skończy.

0

@Filipem Po 1. no i co z tego? Cena to cena. A zrobienie portu darmowe nie jest. A po 2. czemu się cieszysz, że ktoś nie będzie mógł w coś zagrać?

0

@Kgorecki2500 Bo jestem bardzo mściwy w stosunku do PCtowców, uważają się za lepszych.

0

@Filipem No ja bym powiedział, że taką grupą są bardziej konsolowcy ;) Ale ale cóż zrobić. Korporacja gardzi mymi pieniędzmi to nie będę im ich wpychał na siłę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?