La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1242 Culés

1

Mundial 2042 powinna starać sie zorganizować Polska z Niemcami. Wiadomo, ze końcowa faza wraz z finalem będzie w Niemczech, ale tak czy siak uważam, ze jest to chyba bardziej akceptowalna społecznie inicjatywa niz organizowanie letnich igrzysk. A 20. Gospodarka świata nie moze sie "bać" organizowania takich imprez.
A jezeli nie Mundial to powinny byc prowadzone rozmowy nt. Organizacji EURO

1

@barcelonaLM W sumie co to jest Polska w piłce nożnej? Niemcy same niech to organizują.

1

@barcelonaLM A otwarcie w Oświęcimiu

1

@barcelonaLM Już widzę Cezarego Kulesze jak by negocjował w tej sprawie

0

@priest9999 wiadomo że najpierw musi byc zgoda polityczna a potem dopiero rozmowy federacji, ale fakt, Kulesza to dramat do takich rzeczy.

0

@barcelonaLM Niemcy z Ukrainą w Polsce.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?