La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1763 Culés

4

Deco nie potrafi dopiąć nawet transferu Salinasa, który nie rozegrał ani minuty w La Liga, a co niektórzy myślą, że on jakieś wielkie deale będzie robił. Swoją drogą Salinas nawet jakby miał być dobrą opcją na przyszłość, to na tę chwilę i tak nie gwarantuje nam odpowiedniego poziomu, który ogarnie obronę zwlaszcza na arenie międzynarodowej. Chłop uparł się na tego Alvareza, jakby to był conajmniej Haaland. Absolutnie niedorzeczna postawa. Po cyrku jaki zrobiło Atletico na X powinniśmy zerwać z nimi jakiekolwiek relacje. Nikogo do nas od nich i nikogo od nas do nich.

Śmialiśmy się z Pereza jak dwa lata z rzędu został opluty przez PSG i Mbappe, a teraz robimy to samo z tym, że z piłkarzem słabszym, mniej medialnym i nie gwarantującym goli.

0

@Eto'o9 R10

Coooooo? DeCo GoTuJe!1!1!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?