La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1563 Culés

2

Rolnikom skończył się sezon narzekania na suszę i rozpoczął się sezon narzekania na deszcz, jak ten czas szybko leci, jeszcze pamiętam narzekanie na mało śnieżną zimę, jakby to było wczoraj...

5

@Awedi Rolnictwo nie lubi ekstremów, susza to niski plon, długi deszcz to gnicie, mało śniegu to przemarzanie lub więcej szkodników w zależności od temperatury. Dlatego narzekanie jest troche wpisane w ten zawód ale jak najbardziej uzasadnione. Poza tym tak sie objawiają zmiany klimatyczne w Polsce, zima bez śniegu, wiosna susza, lato intensywne ulewy.

0

@szymon6847 Zresztą jakie narzekanie na cokolwiek jak od dobrych kilku lat jest to samo.

0

@Awedi u mnie sucho, deszczownie wyjeżdżają dzisiaj.

1

@Awedi Pogoda na duży wpływ na ich pracę to co się dziwisz. Jak Tobie szef by nie zapłacił albo zapłacił np 70% pensji to też byś narzekał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?