La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1286 Culés

7

Jaki macie stosunek do tych pierdzących aut i motocykli? Ja rozumiem, że ktoś może to lubić, ale czy jeden z drugim muszą piłować te graty w centrum miasta? Wydaje mi się, że jak ktokolwiek się za takimi samochodami ogląda to bardziej, żeby zobaczyć, który tłumok siedzi za kierownicą

8

@Deathwing112 surowo karać. Bardziej szkodliwi społecznie niż Ci co jadą 61 na 50.

2

@Deathwing112 szczerze mówiąc też mnie to wkurza mocno, nie rozumiem tego fenomenu żeby gazować wszystkim co się da, sam mieszkam w centrum miasta i jest to mega wkurzające, najgorzej wieczorami jak chcesz sobie posiedzieć ale się nie da

1

@Deathwing112 No ja się dokładnie tak oglądam, żeby zobaczyć tego tłumoka za kierownicą.

0

@SiempreCule10 mieszkanie na wsi , ewentualnie na obrzeżach ma jeszcze wiele zalet :) mieszkanie w centrum jeśli oczekujesz świetego spokoju i takie rzeczy Cię irytują - niestety niewiele.

0

@Deathwing112 Mieszkam na wsi i tak samo takich małolatów niepełnosprytnych nie brakuję, ale teraz na szczęście policja ich kontroluje, bo były skargi od mieszkańców mojej wsi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?