- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1492 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
82 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
28 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1492 Culés
0
Zbliżamy się do polskiego rekordu ciepła 40,2 stopni celcjusza. Chore wartości dla naszej strefy klimatycznej.
0
@BorzyKrzys nawet tego typu upał jest do przetrwania jeśli noce są poniżej 16 stopni, a na szczęscie są (silesia). Gorzej jest gdy w dzień 28-30 a w nocy 20-21 i nic się nie wychładza. Człowiek niewyspany a rano już gorąco.
Jak jest w nocy chłodno przynajmniej można w domu porządnie wywietrzyć przed całym dniem.
0
@BorzyKrzys Wyrazy współczucia dla ludzi preferujących chłód piwnicy. Ja się w końcu opalę bo mam klatę białą jak syn młynarza.
1
@mmaciass Musze Cię zmartwić, bedziesz miał ponad 20 stopni w nocy.
@MesQueUnClub_87 raczej bym się nie opalał na takim słońcu. Południowcy coś Ci o tym powiedzą.
0
@BorzyKrzys no widze że weekend ma być bardzo gorący. Zobaczymy. Podejrzewam że jeszcze takie noce ciepłe nadejdą.
0
@BorzyKrzys Nie no słońce jest takie samo więc czy byłoby 40 czy 25 stopni nie ma znaczenia przy opalaniu.
Ale sama temperatura robi się niebezpieczna dla zdrowia, choć to jeszcze zależy od wiatru a przede wszystkim wilgotności, która obniża możliwość pocenia się i regulacji temperatury ciała. Przy 40 lepiej się nie opalać nie dlatego, że słońce świeci tylko dlatego, że na dworze jest parówa.
Na opalanie wpływa indeks UV.
0
@BorzyKrzys Filtr 50, czapka na głowę i krótszy czas na słońcu. Taka konfiguracja jest raczej bezpieczna. Zawsze staram się opalać stopniowo, a nie od raku strzaskać na raka.