- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1554 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
78
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Batys
5
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
19 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1554 Culés
1
Konfederacji się stolik wywrócił i telefonu brak xD
1
@draxidox Ziomek dradiodixo z kujawsko-pomorskiego. Jest mundial, mistrzostwa świata w piłce nożnej, które śledzi cały świat, możemy oglądać sobie najlepszych piłkarzy, a zwłaszcza popisy Messiego; tematy transferów w Barcelonie też nie cichną, a 90% Twoich komentarzy tutaj w tym czasie dotyczy polityki XD
3
@Zoker nie no, jest sporo też o jeździe po chodnikach
1
@Zoker Reszta pisze o mundialu, więc ogólnie równowaga jest zachowana. Jak w dobrym bigosie. Aha, jest jeszcze @Popitek12, który zamieszcza głównie treści fantasy i twarde SF.
1
@draxidox pojawiają się takie doniesienia medialne, ale ważne jest rozróżnienie między ustaleniami dziennikarskimi a stwierdzeniem popełnienia przestępstwa.
Według śledztwa dziennikarskiego opublikowanego przez money.pl na Fundację Dobry Rząd, której prezesem jest Przemysław Wipler miało wpłynąć 70 tys. euro od podmiotów powiązanych z Zondacrypto
Firma jego wieloletniego współpracownika Michała Krzymowskiego miała otrzymać 90 tys. euro,
łącznie daje to około 160 tys. euro,
przelewy miały następować po spotkaniu z prezesem Zondacrypto Przemysław Kral
w Monako, a Wipler kilka dni później publicznie bronił interesów giełdy w Sejmie
Czy to oznacza, że „wziął łapówkę”?
Nie można tego stwierdzić na podstawie samych publikacji prasowych. Aby mówić o przestępstwie korupcyjnym, prokuratura musiałaby wykazać m.in., że pieniądze były przekazane w zamian za konkretne działanie posła (np. wpływanie na proces legislacyjny)
nie wiadomo czy istniała umowa „pieniądze za wpływy”, czy doszło do korupcji, czy jakikolwiek sąd uznał Wiplera za winnego — bo obecnie nie ma takiego prawomocnego wyroku a nawet chyba nie toczy się w tej sprawie żadne postępowanie jeśli się nie mylę.
0
@Zoker Ale jesteście nudni xD Od tego jest la rambla by pisać o wszystkim gościu.
Nawet mogą być tutaj osoby kompletnie nie interesujące się mundialem, pewnie Ci to rozwali łeb, nie?
0
@draxidox Bsak nie wyklucza kialicji z Braubem po wizycie braunowców w ambasadzie Rosyjskuej.Chędzi wyjścia z nato i ue d
Dołączenie do brics bratanie suę z RosjanamiTo jakaś kompromitacja .Ciekaw jestem co zalatwi w europie bosak z braunem na karku gdyby rządził.Jak w parlamencie europejskim zwracają się do Brauna po rosyjsku traktując go jak ruskiego agenta....
3
@Borneo jaki Brics, jacy Rosjanie, człowieku co Ty za herezje siejesz, nie mieszaj Bosaka z Brics i Rosjanami proszę Cię.
0
@draxidox Ty jesteś nudny z polityką gościu, bo cały czas wałkujesz te same tematy xD
0
@Zoker Taki jestem nudny, że tracisz tutaj swój czas xD
Zablokuj mnie i w ogóle nie patrz na te wątki, serio jesteś tutaj zbędny.
Jest dodatkowo wtyczka, która ukrywa wątki polityczne, idealne dla płatków śniegu.
0
@draxidox Nie będę Cię blokował, bo jak skończy się mundial i nie będzie okienka transferowego, to sobie można poczytać na inne tematy wtedy w spokoju.
Życzę Ci, żeby ktoś Ci dzisiaj ustał samochodem pod Twoim blokiem na chodniku xD
0
@Zoker
Oj nie miło mi życzysz. Trudno w takiej sytuacji będę musiał dopełnić najwyższej obywatelskiej postawy i złożyć donos.
0
@Borneo No powiem Ci, kolego, nie bierzesz jeńców :).
3
@Dari0G Przydałaby się jakaś wtyczka do Chrome, która poprzez GPT/ Gemini automatycznie tłumaczy posty z języka @Borneo na Polski.
Komentarz usunięty
2
@draxidox wipler, to największa zakała konfederacji
0
@Kozinho. Myślałem, że Berkovitz
0
@mmaciass
jak to mam nie mieszać jeśli z braunrm eidxi koslicje i chcę sam wyjsc z ue o czym mówił chodz wie Polacy tego nie chcą, Korona brauna na swojej konferencji to powiedziala
partia Grzegorza Brauna oficjalnie dąży do zbliżenia z Rosją, a w jej środowisku otwarcie padają postulaty wyjścia z NATO oraz budowania relacji z Chinami i krajami BRICS.Należy jednak rozróżnić oficjalne, ogólne stanowisko całej koalicji Konfederacji od radykalnych działań partii Konfederacja Korony Polskiej (Korona), której liderem jest Grzegorz Braun. Podczas gdy główny nurt Konfederacji (np. Krzysztof Bosak) dystansuje się od prorosyjskiej retoryki, środowisko Brauna zorganizowało kongresy i konferencje jednoznacznie wskazujące na zmianę wektora geopolitycznego.Postulaty środowiska Grzegorza BraunaOficjalne bratanie się z Rosją: W czerwcu 2026 roku Konfederacja Korony Polskiej wydała oficjalną deklarację „bliskości relacji z Rosją”. Środowisko to regularnie krytykuje sankcje nałożone na Moskwę oraz polską pomoc dla Ukrainy, promując narracje zbieżne z linią Kremla.Wyjście z NATO: Politycy z otoczenia Brauna oraz zapraszani na wydarzenia Korony radykałowie wprost postulują opuszczenie struktur Sojuszu Północnoatlantyckiego. Sam Braun od lat sprzeciwia się m.in. obecności wojsk amerykańskich w Polsce oraz rozszerzaniu NATO.Zwrócenie się ku Chinom i BRICS: Środowisko polityczne Brauna organizuje wydarzenia, na których otwarcie promuje się „kierunek euroazjatycki” jako alternatywę dla Unii Europejskiej i NATO. Koncepcja ta zakłada głęboką współpracę gospodarczą i polityczną z Chinami oraz sojuszem państw BRICS.
1
@Dari0G
Hehe ale wystarcxy orzejrzeć co mówilo sie na zjeździe korony brauna didac wizyte w ambasadzie Rosyjskiej.Jak bosak z nim widzi koalicje to akceptuje te poglàdy.
partia Grzegorza Brauna oficjalnie dąży do zbliżenia z Rosją, a w jej środowisku otwarcie padają postulaty wyjścia z NATO oraz budowania relacji z Chinami i krajami BRICS.Należy jednak rozróżnić oficjalne, ogólne stanowisko całej koalicji Konfederacji od radykalnych działań partii Konfederacja Korony Polskiej (Korona), której liderem jest Grzegorz Braun. Podczas gdy główny nurt Konfederacji (np. Krzysztof Bosak) dystansuje się od prorosyjskiej retoryki, środowisko Brauna zorganizowało kongresy i konferencje jednoznacznie wskazujące na zmianę wektora geopolitycznego.Postulaty środowiska Grzegorza BraunaOficjalne bratanie się z Rosją: W czerwcu 2026 roku Konfederacja Korony Polskiej wydała oficjalną deklarację „bliskości relacji z Rosją”. Środowisko to regularnie krytykuje sankcje nałożone na Moskwę oraz polską pomoc dla Ukrainy, promując narracje zbieżne z linią Kremla.Wyjście z NATO: Politycy z otoczenia Brauna oraz zapraszani na wydarzenia Korony radykałowie wprost postulują opuszczenie struktur Sojuszu Północnoatlantyckiego. Sam Braun od lat sprzeciwia się m.in. obecności wojsk amerykańskich w Polsce oraz rozszerzaniu NATO.Zwrócenie się ku Chinom i BRICS: Środowisko polityczne Brauna organizuje wydarzenia, na których otwarcie promuje się „kierunek euroazjatycki” jako alternatywę dla Unii Europejskiej i NATO. Koncepcja ta zakłada głęboką współpracę gospodarczą i polityczną z Chinami oraz sojuszem państw BRICS.
3
@draxidox Nie podsuwaj mi pomysłów, bo się zaraz wkręcę i to zrobię.
1
@Safrani berkowicz nieraz gada bzdury, ale przynajmniej nie jest destrukcyjny w imię swoich prywatnych interesów