La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1454 Culés

6

Jakim sensem było dopuszczenie takich reprezentacji jak Uzbekistan itp... przecież to profanacja futbolu jest

1

@Piotr,1985 jest troche tych repek - Curacao, Tunezja, Irak, Uzbekistan, Panama etc

8

@Piotr,1985 nie no według niektórych Uzbekistan jest na podobnym poziomie co Austria czy Algieria

0

@mekston Kurakało to ty szanuj. Z Ekwadorem dobrze zagrali.

0

@Marcelinho132 Ekwador zmascil swoje okazje

Powinien wygrac 2 bramkami

0

@mekston właśnie i tym mówię... FIFA tylko zabrała miejsca tym wyżej renomowanym reprezentacją miejsca na kosztem tych co wymieniłeś

0

@mekston ale nie wygrał. A nawet jak powinien to Curacao wygląda lepiej niż Tunezja, Uzbekistan czy Katar. I też mieli swoje szanse w tamtym meczu.

1

@Piotr,1985 wiesz, ja tez wolalbym MS 32 zespolowe i Euro 16

1

@Marcelinho132 a i tak nie jest to poziom turnieju MŚ z czym mi sie MS kojarza, gdzie i tak juz bylo zawsze pare slabszych ekip

1

@mekston no nie jest, ale co poradzisz. Fifie bardziej niż na poziomie sportowym zależało na zadowoleniu federacji w Afryce czy Azji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?