La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1498 Culés

11

Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.

1

@Batys Ciapaka?

0

@Zoker zgadza się.

0

@Batys Czemu ciapaka?

2

@Zoker to już zostawię dla siebie, o wszystkim nie wolno pisać.

0

@Batys ciapaka?

5

@Batys I Ty pisałeś coś ostatnio na temat jadu użytkowników xD

1

@Zoker ale skąd Ty możesz wiedzieć co ja mam na myśli pisząc ciapaka? Weź ogarnij.

0

@Batys ciapaka?

0

@pride1899 dobrze umiesz czytać.

0

@Batys Nie no, na pewno miałeś coś bardzo miłego na myśli. Mój błąd xD

5

@Batys no to zobacz sobie znaczenie określenia 'ciapak' i jeśli masz coś innego na myśli używając tego określenia no to trochę słabo xD
Słabo i tak że używasz określenia 'ciapak' w stosunku do Alvareza xD

1

@Zoker moja sprawa :)

5

@Zoker Może o "ciapciaka" mu chodziło.

0

@Fog_W_1899 ojojo porobiło się.

0

@Zoker Podobno był widziany w Berlinie jak kręci kebaby w wolnym czasie między treningami, ale podchodzę z dystansem do tej informacji bo to może być plotka ;)

1

@Batys
Ciapak - Jest to wulgarne i obraźliwe określenie, używane w języku potocznym jako wyzwisko wobec osób o śniadej karnacji, pochodzących z krajów azjatyckich, arabskich lub romskich.

9.3.2.
- obrażanie innych Użytkowników, redakcji FCBarca.com oraz innych podmiotów, a w szczególności zawodników, trenerów, klubów sportowych, instytucji lub innych osób związanych z dowolnym klubem piłkarskim

Dziękuję i do widzenia #konfitura

0

@Danny Gaucho w sumie jest niezdarny.

1

@Zoker haha podpierdzielacz forumowy :) Żebyś Ty tak przestrzegał regulaminu.

1

@Batys Trochę mniej jadu kolego :D

A co ma moje przestrzeganie regulaminu do Twoich wyzwisk? XD

3

@Batys Skompromitowałeś się, @Zoker cię wyjaśnił a ty dalej w to brniesz rżnąc głupa XD. Posyp głowę popiołem i tyle.

1

@Zoker nie jestem Twoim kolegą, nie piliśmy razem wódki.

1

@partymaker szczam na to ;)

1

@Batys Uuu spięty jak plandeka na żuku. Tekst niczym Seba spod osiedlowego XD

1

@Batys zostałeś zezłomowany przez Power Rangers from FCBarca i się z tym pogódź. Walnąłeś gafę, chciałeś być cool, ale nie wyszło, więc czas ogarnąć się i wziąć odpowiedzialność za to i fajrant.

1

@Zoker spięty? Chyba Twoje majty.

0

@Fog_W_1899 życia sobie dalej nie ułożę przez to teraz, naprawdę tak to na mnie wpłynęło.

0

@Batys Szczasz i przy okazji się też zesrałeś od razu

1

@partymaker posprzątaj.

1

@Zoker ja jako pół-Palestyńczyk często to słyszę pod swoim adresem, ale Alvarez?

2

@Batys Ale jaka moja sprawa? Weź powiedz dlaczego i tyle.

P. S Nie bredz o jadzie jak sam go stosujesz wobec ludzi, podwójne standardy się chce mieć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?