La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1051 Culés

6

Czyli na solidnego obrońcę to nie ma się chyba co nastawiać w tym okienku. Znowu zostaniemy z Cubarsim, uszatkiem, inwalidą i pielgrzymem. Dodatkowo na bokach obrony model bez formy i wieczny talent, który w końcu kiedyś odpali czyli Balde.

Ferrana w ataku zniosę, bo z przodu to zawsze coś wpadnie, jak nie Yamal coś wymyśli, to Rapha, to być może kucharz, to Pedri da jakąś magiczną piłkę, to znowu Ferminator, ale kolejny rok ciężko będzie oglądać ten kabaret w obronie.

2

@Konradowskyy w dodatku nawet nie wykupiliśmy Cancelo

1

@Aequlibre no to już w ogóle, on to powinien być priorytetem.

6

@Konradowskyy jeżeli przystąpimy do koljengo sezonu z tą samą obroną to Deco powinien wylecieć dzień po zakończeniu okienka transferowego. Ta obrona jest absolutnie dramatyczna i chłop nic z nią nie robi; nie ma co mówić ze jest dopiero czerwiec bo słysząc doniesienia oni sa kurde zadowoleni z obrony xDDDD

3

@Konradowskyy nie wiem co oni mają w głowie, że uparli się na tych napastników (i to w dodatku nie jakichś bramkostrzelnych), a totalnie olali naszą największą bolączkę.

Obrona to była do wzmocnienia na wczoraj, wszelkim kosztem i to nie na zasadzie zakupu jednego stopera, ale minimum 2 stoperów, defensywnego LO i wykupu Cancelo, a wtedy ewentualnie jeszcze pozostawić do rozważenia, czy jakoś PO nie wzmocnić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?