- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1357 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
52 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
40 odpowiedzi
turhiay
6
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1357 Culés
19
dzień dobry
1
@draxidox a już myślałem że to będzie coś o jeździe po chodniku, zawiodłeś mnie.
0
@Bobo25 dobra, w postach chodnikowych dzisiaj Cię oznaczę żebyś nie przegapil
4
@draxidox koniecznie, nie zapomnij, i to we wszystkich 28 dzisiaj.
0
@Bobo25 okej xD masz to jak w banku
3
@Bobo25 27 polityka i 1 konfiturka
5
@draxidox To Good Times Bad Times wczoraj w materiale dokładnie o tym mówił. Jak usilnie próbują sobie wkładać patyk w szprychy to my nic na to nie możemy poradzić. Ale też powiedział coś co mnie w sumie rozbawiło, że można było zareagować bardziej proporcjonalnie tzn nie odbierać orderu, ale nazwać np autostradę w kierunku Ukrainy "im. ofiar UPA" xD To by było mocne
1
@draxidox to tak jak PKN z der safe najpierw 3 weta a później na konferencji jaka ta pożyczka fajna.
1
@Bykunn Świetny pomysł z tą autostradą. Tyle, że to pewnie nie leży w gestii prezydenta, a rząd raczej nie miał zamiaru interweniować w podobny sposób, albo po prostu po zajęciu stanowiska przez prezydenta z automatu stanął do niego w opozycji. Tego się nie dowiemy.
2
@maroon Bardzo dobre by to było i faktycznie całkowicie proporcjonalna odpowiedź tak jak w dyplomacji być powinno. No ale tak byłaby wymagana współpraca z pewnie z GDDKiA czyli z Ministerstwem Infrastruktury a to by pewnie nie było łatwe ;/
2
@Bykunn Czyli tak jak pisałem - rząd mógł tu zadziałać - pytanie więc czy oni chcieli działać poza kulisami i jednocześnie dać szansę Zelenskiemu na wyjście z twarzą, czy po prostu prezydent ich uprzedził w publicznej reakcji ,czy też chcieli przemilczeć temat.
3
@maroon Obstawiam że chcieli przemilczeć albo wydać jakieś krótkie oświadczenie i tyle. Ja nie jestem jakimś wielkim orędownikiem ostrej polityki historycznej ale akurat Ukraińcy trochę za bardzo starają się przesuwać granicę. A że tym samym psują sobie opinię międzynarodową to tym bardziej nie rozumiem o co im chodzi. Już się czują tacy mocni że grają na konsolidację wewnętrzną? Chyba trochę za szybko