- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1244 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Lionel_Messi10
2
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1244 Culés
2
Kto to jest xDD
1
@Lionel_Messi10 Jeden z najlepszych pomocników w PL
3
@DonCarletto Nic mi to nie mówi a kwota to parodia.
3
@Lionel_Messi10 Cóż, oglądający PL znają a kwota typowo angielska.
6
@Lionel_Messi10 Pomocnik naprawę bardzo dobry ale w życiu nie warty 130 mln funtów… powaliło na dobre
3
@Lionel_Messi10
Janek nagrał o nim fajny odcinek, gdzie skupił się na jego profilu. Mimo wszystko, też uważam to za bardzo mocno przepłacony transfer.
1
@DonCarletto @blakkudium @MsBarca i nie jestem sam z tym. ;-)
Wiec nie piszcie ze to jakis znany gosciu bo to jakis no name.
0
@Lionel_Messi10 Nie jest to noname dla ludzi oglądających PL
0
@DonCarletto Ja mówię ogólnie a nie o ludziach oglądających PL.
Duzo ludzi na iks nie wie kto to i nawet turaj na Rambli.
0
@Lionel_Messi10 No jak nie oglądają PL to mają prawo nie znać ale noname'em nie jest, bo to sugeruje, że nie jest wcale znany.
1
@Lionel_Messi10 Ja nie mówię, że to ktoś znany. Sam uważam, że ta cena jest mocno przesadzona, ale wrzuciłem film Janka, żebyś go "poznał".
1
@DonCarletto no namem jest bo jak go ludzie ogolnie nie znaja, jak by nie byl to by go caly swiat znal.
@blakkudium spoko i sobie obczaje bo zaraz smigam spac bo rano do roboty ;-)
1
@Lionel_Messi10 No nie, no name to ktoś kogo nie zna kompletnie nikt a go nie kojarzą tylko osoby nie oglądające PL. Nie musi cię cały świat znać żebyś nie był no namem xD.
1
@DonCarletto mam wrażenie, że tak się pisze o praktycznie każdym pomocniku PL
0
@PatrychoO W sensie?
1
@DonCarletto że "jest jednym z najlepszych pomocników"
0
@PatrychoO No o nim akurat jest to prawda.