- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1407 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1407 Culés
24
Oszczędzają Haalanda przed transferem do Barcelony
0
@Kozinho.
Nie, dziękuję.
3
@derus widać, że się nie znasz
0
@Kozinho.
Dlaczego chcesz klockowatego napastnika do Barcelony? On w ogóle tutaj nie pasuje, pamiętasz Ibre znawco? Za to Ty się znasz;-)
7
@derus
Nie no, Lewy pasował idealnie xD
Btw hahahah, Ibra u nas w sezonie 09/10
45w 21b 13a xDDD
0
@Who_you_mam
Lewy miał już swoje lata to raz więc ciężko żeby nawet taki klocek nie był lepszy.
10
@derus Po co nam klockowaty Halland jak mamy mobilnego Torresa.
0
@Who_you_mam
Nie posikaj sie tylko synku ;-)))
4
@kosiarz92
Lepiej mobilnie nie trafiać w bramkę XD
2
@derus
Nie pomyliłeś odwagi z odważnikiem czasem?
0
@kosiarz92
Jeśli jesteś jego fanem powieść sobie plakat na łóżkiem;-) dla mnie to przeciętny napastnik, znika wielkich meczach. Ale … spuszczaj się dalej;-)
0
@Who_you_mam
Spodnie zmienione?
4
@derus Może po to żeby miał kto strzelać gole bo brakuje Nam dobrego wykończenia? Haaland to gwarancja bramek w jakiej drużynie by nie zagrał, twierdzenie że by tutaj nie pasował to ignorancja na granicy z debilizmem
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@derus
A co, chcesz pociumkać?
0
@Mario96w
To samo pisali jak Ibra przechodził, jak się skończyło każdy wie,najwidoczniej za młody jesteś żeby pamiętać.
Trzeba użyć mózgu i zrozumieć że nie każdy piłkarz pasuje do Barcelony;-) Ale to chyba zbyt ciężkie dla Ciebie, może za jakiś czas zrozumiesz bo póki co - światła są zapalone ale nikogo nie ma w domu.
2
@derus Wystarczy że podobne asy jak Ty pisały to samo o Lewym, a sprawdził się u Nas bardzo dobrze żeby nie powiedzieć świetnie momentami, zwłaszcza biorąc pod uwagę wiek i spadek formy. Haaland to jest ten sam typ napastnika co Robert tyle że dużo świeższy, jesteś zwyczajnym ignorantem jeśli twierdzisz że by się u Nas nie sprawdził i chętnie bym Ci udowodnił rację, być może będzie Nam dane się kiedyś o tym przekonać to wrócimy do tej rozmowy, na razie nasze bełkoty są nic nie warte ;)
3
@derus przecież Haaland to jest pieprzona rakieta, Chłop ma ponad 1,9 m a biegnie szybciej niż niejeden o wzroście 1,7 m, w dodatku ma dobre wykończenie i umie walczyć o pozycje. Where klockowatość?
4
@derus Ibra nie wypalił, bo Camp Nou nie pomieściło jego ego