La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 749 Culés

4

Wkurzył mnie dzisiaj Luis Enrique. Jak można wystawiać Pique, jeśli nawet przez zamknięte oczy widać, że jest totalnie bez formy. Widać było też, że Roberto powinien od początku grać w pomocy za Mascherano.

konto usunięte

0

@sidzej Dokładnie, Pique choćby grał gówno to i tak będzie w pierwszym składzie, co z tego, że Bartra zagra świetny mecz skoro w nagrodę następne 5 siedzi na ławie, oczywiście Janusze uznają go za słabego, bo dał się raz objechać Bale'owi, oby Vermaelen wrócił jak najszybciej, wyśmiewany przez wielu Belg w tym sezonie niszczył swoją grą Pique, wielka szkoda, że tak szybko wypadł z gry.

0

@sidzej Czas reakcji Pikusia mnie rozwala, tak jakby miał lagi

0

@dead Nie wiem co ten Enrique wyprawia odnośnie Pique, bo jeżeli chciał przenieść Roberto do pomocy, to Alves powinien wejść za zdecydowanie najgorszego obrońce dzisiaj, którym był właśnie Pique. Nie rozumiem tej sytuacji.

konto usunięte

0

@sidzej Dla mnie zejście Mathieu to lepsza decyzja, w tamtym momencie musieliśmy atakować, a Gerard lepiej się odnajduje w ofensywie niż Mathieu. Ogólnie denerwują mnie komentarzy, w których jest mowa o przegranym sezonie, dla mnie najważniejsze to wytrzymać do stycznia z szansami na wygranie ligi. Liczę na to, że Enrique rozegra to jak w poprzednim sezonie, czyli zaczniemy grać na najwyższym poziomie od stycznia. Oczywiście trzeba wykorzystać zimowe okienko, potrzeba nam zmiennika dla MNS i jakiegoś pomocnika.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?