- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1606 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
84 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1606 Culés
14
Witam Was po miesięcznym banie. Pozdro dla administracji za darmowe wakacje:)
4
@Criss18Barca To sobie odpocząłeś :D
6
@Criss18Barca Miesięczne bany ostatnio w modzie, sam wiem coś o tym.
Witaj.
3
@Stinger Ale administracja kolego o nas pomyślała i będziemy mogli tu pisać o wszystkim :)
2
@Criss18Barca Dokładnie i to jest dobry pomysł bo ominą nas kolejne bany.
8
@Stinger na La Rambli to chyba bana nie dostane, nawet jak wkleje link do miodowych lat :D
1
@kondziu=barca A za wklejanie filmów 18 pkus bany też są?:D
2
@kondziu=barca Karol Krawczyk & Tadeusz Norek. Najlepszy duet jaki mógł powstać.
1
@kondziu=barca ML zawsze w modzie, tutaj podobno można o wszystkim także jest dobrze he he
2
@Stig Stare Miodowe to było coś. Alina była dużo lepsza aniżeli ta grana przez Żakówne.
1
@Stig Prawie jak Romario -Bebeto haha :D
0
@kondziu=barca ...o wszystkim, co zachowuje zasady dobrego smaku, nie przekracza norm etycznych i nie jest uciążliwe dla innych użytkowników.
0
@Moderacja Wiem wiem, rozumiem o co chodzi ;)
0
@Criss18Barca Tez są, ale na La Rambli już nie ;)
0
@Stig Smokowski Twarowski też jest ok :)
1
@Stinger
0
@Criss18Barca Woow za co taki ban? Ja ostatnio miałem na tydzień, ale na miesiąc też kiedyś miałem :p.
0
@Stinger Oszalales jak myślisz że można pisać o wszystkim. Jak będą mieli kaprys to i tak cię wyrzuca.
0
@Grigori107 O wszystkim ale nie bez przesady.
Wszystko to miałem na myśli sport - nie tylko piłka nożna i coś takiego jak ML czy inne filmy bo takie tematy też pojawiały się wcześniej.
Jeśli piszę o czymś innym to bardzo rzadko.
2
@MaTt_BarcaFan Jak była kontuzja Rafinhi skopiowałem wiadomość z fejsa fcbarca.com do komentarza i potem jakiś admin do mnie odpisał po co kopiuje to z fejsa to mu odpisałem, że nie kopiowałem tylko przepisałem i ban na miesiąc.
0
@Stinger Ja też rzadko zmieniam temat z piłkarskiego. Jak już to na politykę. Ale widocznie moderatorom bardziej odpowiada temat miodowych lat i dupy maryny niż poważnych spraw.
0
@Stinger szkoda ze na rm.pl nie ma jak obrazaja pilkarzy Barcelony.tylko tutaj za niewielkie przewinienia 1 m-c
0
@Criss18Barca nie szalejcie ze spamami to tez jest kasacja.
0
@Criss18Barca Boże i za to ban na miesiąc? Nie no moderatorzy czasami przeginaja.