La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1290 Culés

0

W tym okienku musimy być ostrożni... tak myślę czy transfer Riada Mahreza nie zamknął by się w kwocie10-12 milionów

konto usunięte

0

@patrykzmc2000 Ty tak na poważnie z tym Mahrezem?
Ja rozumiem że robi show na początku sezonu w Anglii ale nie róbmy z niego nie wiadomo kogo... Jeszcze raz powiem, jeśli Barca ma kupić byle kogo by był to lepiej niech nie kupuje nikogo tylko zostawi tą kasę na lato i wtedy jakiś poważny zakup.

0

@Stinger Poważny zakup na ławkę ciekawe :D. To kogo proponujesz? Prócz Nolito

konto usunięte

0

@patrykzmc2000 Prócz Nolito? Nikogo.
Albo on albo nikt bo na dobrą sprawę po co Barcelonie ktoś kto i tak grał nie będzie?
Poza tym jak już zdążyliśmy zauważyć "na ławkę" to jest tylko nazwa, także proponowałbym Marco Reusa, może grać w ataku, na skrzydle i jako ofensywny pomocnik.
Wiadomo że trochę kosztuje ale nie tylko co np. Pogba.
Może sporo kontuzji ale jeśli jest zdrowy i może grać to gra wybornie.
No tylko że ten transfer w styczniu raczej nie miałby prawa bytu bo kasy by nie starczyło...

A kupno Mahreza to wydatek tak jak napisałeś 10-12 mln i po sezonie będą się go pozbywać tak jak np. Douglasa także to wywalanie kasy w błoto.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?