- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1510 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
draxidox
10
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1510 Culés
1
Włosi i Bułgarzy biją odpowiednio Rosję i Niemcy 3-0 i pewnie awansują do półfinału.
Także pary 1/2 siatkarskich ME wyglądają tak:
Francja vs Bułgaria
Słowenia vs Włochy
Liczę że złoto zdobędzie ktoś z pary Francja - Bułgaria.
6
@Stinger Całe te Mistrzostwa jakoś tak bez atmosfery, mało się mówi o tym w telewizji...przeszło bokiem, mam wrażenie :(
1
@Stinger Francja - Włochy moim zdaniem finał.
0
@Babik973 Niestety też mam takie wrażenie, ogólnie wszystko przez PŚ który był imprezą docelową w tym roku dla Polski, Rosji i Włoch.
Poza tym odpadnięcie Polski to kolejny powód by mniej mówić o tych ME.
1
@Moonlight Jeśli będzie powtórka wyniku z fazy grupowej to jestem jak najbardziej za... no ale taki scenariusz wydaje się najbardziej prawdopodobny.
1
@Babik973 ME są mniej ważne od MŚ, igrzysk i Pucharu Świata. Wszystkie to rozgrywki są raz na 4 lata a ME co 2 lata + zwyciestwo w ME nic nie daje oprocz medalu i pucharku
2
@barcelonaLM "zwyciestwo w ME nic nie daje oprocz medalu i pucharku"
Nie do końca rozumiem co to znaczy?
Przecież idąc tym tropem myślenia to zwycięstwo w MŚ też nic nie daje oprócz medalu i pucharu... zresztą tak samo jak zwycięstwo a IO.
Tylko zwycięstwo w PŚ oprócz pucharu i medalu daje kwalifikację olimpijską ale na co komu na kwalifikacje skoro samo zwycięstwo na turnieju nic nie daje?
Moim zdaniem takie myślenie jest bez sensu bo tak na prawdę gdybyśmy tak myśleli to żaden turniej nic nie daje.
Ja powiedziałbym to inaczej, po prostu prestiż na IO, MŚ i PŚ jest większy i dlatego o tym się więcej mówi. O ME mówi się sporo wtedy kiedy jest to impreza docelowa, a więc w roku kiedy nie ma PŚ, MŚ i IO czyli za 2 lata ME będą bardziej prestiżowe (w Polsce) ponieważ nie będzie takiego nawału grania (PŚ).
Najmniej prestiżowa jest LŚ bo grana jest co roku ale również siatkarze chcą tam wygrywać.