La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1510 Culés

konto usunięte

1

Włosi i Bułgarzy biją odpowiednio Rosję i Niemcy 3-0 i pewnie awansują do półfinału.
Także pary 1/2 siatkarskich ME wyglądają tak:

Francja vs Bułgaria
Słowenia vs Włochy

Liczę że złoto zdobędzie ktoś z pary Francja - Bułgaria.

konto usunięte

6

@Stinger Całe te Mistrzostwa jakoś tak bez atmosfery, mało się mówi o tym w telewizji...przeszło bokiem, mam wrażenie :(

konto usunięte

1

@Stinger Francja - Włochy moim zdaniem finał.

konto usunięte

0

@Babik973 Niestety też mam takie wrażenie, ogólnie wszystko przez PŚ który był imprezą docelową w tym roku dla Polski, Rosji i Włoch.
Poza tym odpadnięcie Polski to kolejny powód by mniej mówić o tych ME.

konto usunięte

1

@Moonlight Jeśli będzie powtórka wyniku z fazy grupowej to jestem jak najbardziej za... no ale taki scenariusz wydaje się najbardziej prawdopodobny.

1

@Babik973 ME są mniej ważne od MŚ, igrzysk i Pucharu Świata. Wszystkie to rozgrywki są raz na 4 lata a ME co 2 lata + zwyciestwo w ME nic nie daje oprocz medalu i pucharku

konto usunięte

2

@barcelonaLM "zwyciestwo w ME nic nie daje oprocz medalu i pucharku"

Nie do końca rozumiem co to znaczy?
Przecież idąc tym tropem myślenia to zwycięstwo w MŚ też nic nie daje oprócz medalu i pucharu... zresztą tak samo jak zwycięstwo a IO.
Tylko zwycięstwo w PŚ oprócz pucharu i medalu daje kwalifikację olimpijską ale na co komu na kwalifikacje skoro samo zwycięstwo na turnieju nic nie daje?

Moim zdaniem takie myślenie jest bez sensu bo tak na prawdę gdybyśmy tak myśleli to żaden turniej nic nie daje.

Ja powiedziałbym to inaczej, po prostu prestiż na IO, MŚ i PŚ jest większy i dlatego o tym się więcej mówi. O ME mówi się sporo wtedy kiedy jest to impreza docelowa, a więc w roku kiedy nie ma PŚ, MŚ i IO czyli za 2 lata ME będą bardziej prestiżowe (w Polsce) ponieważ nie będzie takiego nawału grania (PŚ).
Najmniej prestiżowa jest LŚ bo grana jest co roku ale również siatkarze chcą tam wygrywać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?