- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1378 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1378 Culés
3
- Spiridonov!
- Co?
- 3:0
(Włochy 3:0 Rosja jbc)
;)
3
@Moonlight Teraz Włosi powinni mu dać zdjecie jak wygląda puchar Europy ;)
2
@Moonlight No ciekawe co teraz napisze ten błazen Spirytusonov. Swoją drogą to Włosi nieźle wyszli na tym, że wprowadzili do składu Juantorenę, teraz są prawie najlepsi na świecie. My powinniśmy to samo zrobić z Leonem.
0
@barcelonaLM Ja w finale jednak stawiam na Francję. :)
0
@Pawlak1992 Brazylia zrobi to samo z Lealem dlatego dalej dziwię się ludziom którzy nie chcą w reprezentacji Leona.
Przecież to nie jest jakiś no name tylko jeden z najlepszych, a kto wie może w ostatnim sezonie klubowy (LM) najlepszy siatkarz świata.
1
@Stinger No wtedy mielibysmy przyjecie obstawione naprawde na wysokim poziomie. Tyllko moim zdaniem nam brakuje drugiego atakujacego ktory odciazy Kurka gdy mu nie idzie,ten Konarski to sie nadaje co najwyzej do kadry B,on wchodzi i ja nic pozytywnego w nim nie widze.
0
@kuba1624 Może by z Bartmanem spróbować? W latach 2011-2012 był świetnym atakującym w reprezentacji. Dopiero po spotkaniu z Bułgarią na IO coś się w jego grze posypało.
0
@Pawlak1992 Nie wiem nawet w jakiej on jest teraz formie,poza tym jest jakis konflikt na linii Antiga-Bartman. Ja licze na Boćka,ze sie rozwinie bo naprawde dobrze sie zapowiadal zanim przyplatala sie do niego choroba. ;)
0
@kuba1624 Co za konflikt? Pierwsze słyszę.
0
@Pawlak1992 Skrytykowal go za brak powolania Kurka na MS i powiedzial ze boi sie ludzi ktorzy maja swoje zdanie ;)
0
@kuba1624 Ale potem przyznał się do błędu i powiedział, że Antiga miał rację:
http://eurosport.onet.pl/siatkowka/mistrzostwa-swiata-siatkarzy/zbigniew-bartman-mylilem-sie-to-antiga-mial-racje/4gysw
Ponadto niedawno stwierdził, że nie ma problemów w rozmowach z Antigą:
http://sport.wp.pl/kat,1912,title,Bartman-z-Antiga-kurtuazyjnie-wymienilismy-serdecznosci,wid,17572798,wiadomosc.html?ticaid=115c46&_ticrsn=3
Z resztą nawet jakby był jakiś konflikt to można go zażegnać. Kurek też miał konflikt z Antigą a wrócił do reprezentacji.
0
@Pawlak1992 Wiem ze przeprosil i wiem ze mozna zazegnac tylko pytanie czy Antiga wgl bierze to pod uwage ;)