La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1500 Culés

konto usunięte

2

Tak odbiegając trochę o tematu poniższych dyskusji.
Zauważyliście, że w ŚwK od bodajże dołączenia Jolaśki do serialu nie było żadnego świątecznego odcinka? Był chyba jeden o Wielkanocy, ale o świętach BN w ogóle nie było. Szczerze powiedziawszy to już nie jest to co kiedyś.. brakuje tych spotkań, Boczka, Ferdka, Paździoch i Waldusia przy stole gdzie mieli jakiś biznesplan i ogólnie teraz kicha.. . Wczoraj był ten nowy odcinek i tak jakby się śmiało trochę, ale to wszystko było takie sztuczne, np. jak Halinka niby ze strachu wyrzuciła torby z zakupami, przecież to tak sztucznie wyglądało..

0

@N11 To ktoś to jeszcze ogląda! :O Dla mnie ten serial (w nowej odsłonie)jest juz żenujący, stare odcinki przezabawne, ale od 5 lat wszystko na siłę, z Waldkiem(tym z włosami) i tą Jolancią czy jakos tam...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?