La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1180 Culés

0

Witajcie towarzysze ! ;)
Nie chcę przewidywać przyszłości (Moj Boże oby nie!) ale boje sie Klasyku. Jestesmy w słabej formie . I na dodatek dużo kontuzji . A Wy jak myślicie?

1

@BarcelonaMessiKing2 Słaba forma? Ja myślę,że mamy po prostu mało szczęścia i mało skuteczności.Dużo kontuzji? W Realu jeszcze więcej kontuzji.Do tego do El Clasico pozostał jeszcze miesiąc,więc się nie boję o Klasyk. :)

0

@ViscaBarca123 Ja jestem z natury człowiekiem jakby to powiedziec pesymistycznym . :D Ale wole sie miło zaskoczyć niż źle ;)

0

@BarcelonaMessiKing2 Nigdy się nie boję meczy z Realem w lidze, bardziej się boję fazy pucharowej ligi mistrzów

1

@BarcelonaMessiKing2 A Real Twoim zdaniem jest w dobrej formie? Tam też jest plaga kontuzji, także spokojnie powinno być dobrze moim zdaniem. Z resztą do klasyku zostało jeszcze 5 kolejek a w tym czasie dużo może się zmienić. Wrócą kontuzjowani piłkarze, forma się zwiększy i dokopiemy śmietankowym. Trzeba być dobrej myśli:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?