- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1142 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1142 Culés
12
Jaram się Haliloviciem jak nie wiem co!Może trochę przesadzam ale chłop robi na mnie ogromne wrażenie.Więcej udanych dryblingów w La Liga od Ronaldo ( 10)-Halilović-14.
Ma 2 asysty i do tego 1 gola.Razy wybrany zawodnikiem meczu,dwa razy dostaje owację na stojąco od kibiców.Dziś w Gijon został wybrany najlepszym zawodnikiem września! Nic tylko życzyć mu aby szło mu tak dobrze dalej!Ponadto w La Liga ma 10 kluczowych podań,miał udział przy 50% goli Gijon w lidze.Do tego 8 odebranych piłek..o 4 razy więcej od Ronaldo! :)
1
@ViscaBarca123 Mogę wiedzieć, dlaczego jest porównywany akurat do Ronaldo? ^^
2
@ViscaBarca123 Nie przesadzasz bo też się ekscytuje nim w podobnym stopniu. Jakbym wsiadł w maszyne czasu i cofając się kilka lat wstecz widział młodego Messiego. Te same "magik touch".
0
@derlis A nie wiem..tak jakoś.Nie chcę tu pokazywać,że Ronaldo jest jakiś słaby.Po prostu natknąłem się na statystykę porównująca Ronaldo z Haliloviciem. :)
https://pbs.twimg.com/media/CQp0lKQWoAAHCxy.png :)
0
@ViscaBarca123 A, informacja z czyjegoś "researchu" to inna sprawa.. myślałem, że właśnie to chcesz ukazać ^^
0
@ViscaBarca123 Porównanie Halilovicia z Ronaldo może nie oznaczać że CR jest słaby tylko że Alen jest tak dobry.
W końcu CR to drugi najlepszy piłkarz świata także myślę że to pokazuje że Chorwat nie jest jakimś leszczem skoro ma więcej udanych dryblingów od Ronaldo, właśnie dzięki takim statystykom jeszcze bardziej wierzę w to że Halilović zacznie grać świetnie i od nowego sezonu będzie napędzał grę Barcy.
0
@Ratamahatta Mam nadzieję,że w przyszłości Barcelona będzie miała z Alena duży pożytek.Świetną decyzją było wypożyczenie go właśnie do takiego klubu jak Gijon,gdzie według mnie wywalczył sobie już pierwszy skład.Oby mu się tam wiodło jak najlepiej!
1
@Stinger Czyli Hazard jest na tym poziomie co Messi, bo tyle samo drybluje? ^^
Dla mnie udane dryblingi to najśmieszniejsza i najłatwiejsza do manipulowania statystyka, kompletnie nic nie odzwierciedla.. znaczy może i odzwierciedla, ale z samego dryblowania dla dryblowania pożytek jest znikomy..
2
@ViscaBarca123 Zawsze mogłeś porównać z Luisem Suarezem - udany drybling - 1
0
@ViscaBarca123 Wypożyczenie Alena było najlepszym wyborem dla niego. Chłopak ogrywa się na najwyższym poziomie i to do tego w lidze, w której będzie kontynuował swoją karierę.
Ale jak już kiedyś napisałem nie porównuj go z Ronaldo, bo to na prawdę nie ma sensu. Z resztą to zupełnie dwaj inni piłkarze, grają na dwóch zupełnie innych pozycjach. Halilović to pomocnik a rolą pomocnika jest odbieranie piłki, także normalną rzeczą będzie większa liczba odbiorów niż u Ronaldo. Porównuj go z pomocnikiem a nie napastnikiem.
0
@pax Do tego dążyłem powyższą wypowiedzią.. no kurde popatrz, jak prosto można było to wyrazić.. ^^
0
@pax No właśnie,tak jak użytkownik-derlis napisał wyżej,że udane dryblingi nie odzwierciedlają gry piłkarza i mogą zakłamywać rzeczywistość.Podałem udane dryblingi jedynie jako ciekawostkę,której nie należy brać na serio.:-)
0
@derlis Nie rozumiem? Gdzieś napisałem że Halilović jest na tym samym poziomie co Ronaldo?
0
@ViscaBarca123 Dla mnie to nie powód do polemiki. Tez podałem ciekawostkę :-)
0
@Stinger Nie, po prostu zasugerowałem się Twoim rozumowaniem tej statystyki i dalej rozwinąłem swoją myśl.
0
@pax Rozumiem,rozumiem!Pozdrawiam!