La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1842 Culés

9

Powiem wam tak,narzekacie na gumbau ale z roberto było tak samo.Kto wie może się rozwinie na miarę busquetsa.Czas pokaże a narazie nie można go oceniać na podstawie meczów w pierwszej drużynie tylko w Barcie B.Tyle ode mnie ;).

0

@FcBarcelonaMessiforever Dokładnie, ja w temacie głównym napisałem paru takim, co szydzą z niego, co o nich myślę.

0

@FcBarcelonaMessiforever Jeśli Barca chce utrzymać poziom z pierwszej połowy roku to na takie eksperymenty nie ma miejsca a jeśli chcemy zaufać znów i szkółce i zostawić ślepemu losowi marną szansę na nowych Messich, Xavich czy Iniest i wrócić na sportowy poziom z początków Franka to proszę bardzo

0

@Phatro Przecież transfery zrobimy,a narazie nie możemy.Kogo to wina-Fify.Musimy kimś grać,logiczne chyba nie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?