La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1606 Culés

konto usunięte

6

8

@WiSNiA90 Ależ Kukiz pojechał Kopacz. Przepięknie ją zripostował heheh:)

8

@Piotr,1985 Mi się bardziej podobało gdy powiedział, że jak niby chcą odróżniać uchodźców od imigrantów ekonomicznych, skoro nawet nie potrafią uchronić swoich ministrów przed nagraniem :D

3

@Korbel Też dobre, ale powiedział prawdę:)

konto usunięte

1

@WiSNiA90 Masz moze tą wypowiedź Koriwna o tych drożdzówkach :D?

2

@Piotr,1985 Ale generalnie Kukiz blado wypadł na tej debacie, zwłaszcza merytorycznie. Liczyłem że chłop ma trochę więcej do powiedzenia z głowy i nie będzie w każdej wypowiedzi odnosił się do Korwina.

Najwięcej jak dla mnie ugrał na tej debacie Koriwin i typ z Razem którego poglądy totalnie mi nie pasują ale wypadł b.dobrze na tle np bardzo miałkiej Nowackiej.

0

@Rivaldo83 Wg mnie to z wszelkich polemik z kimkolwiek JKM zawsze wypada najlepiej. PO ratuje się Petru, Nowicka gada wyuczone frazesy, wszyscy oprócz JKM i Kukiza gadają tylko o braterskosci , życzliwości , pomocy , wsparciu ale wyłącznie dla obcych. A gdzie pomoc dla Polaków ze wschodu ?? Oni chcą zniszczyć Polski naród bo pracują dla obcych państw. Zresztą jeśli wybory nie są falszowane to Polacy w większości są bardzo głupi skoro wybrali Komora i POPIS.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?