La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1348 Culés

0

Jak oceniacie jutrzejszy mecz Celty i Realu? Jakby Celta zagrała tak jak z nami to byliby pewniakiem do zwycięstwa, bo Real gra podobną patologię do nas, z tym, że w obronie nie popełniają aż takich babolów. Ja jakoś mam dziwne wrażenie, że jutro Celta się spali i dostanie z 3 bramki od Białych. Oby tak nie było. Liczę na Nolito, że utrzyma formę z poprzednich meczów i zapakuje białym jakieś brameczki.

konto usunięte

2

@Homeopata8989 Oby zagrali tak jak z nami i rozerwali białe prześcieradło na strzępy, ale znając, życie nie będą sie tak mobilizować jak grali z nami :) obym się mylił.

4

@Homeopata8989 Mi się zdaję, że jednak Real wygra. Dużo będzie zależało jak zagra Celta, a pewnie wyjdą odważnie i ofensywnie, ciężko będzie jednak coś wbić tak dysponowanej obronie Realu. Pewnie będzie typowy mecz mierd - rywal będzie cisnął i cisnął cały mecz, pójdą ze 2 kontry, Real zapakuje 2 bramy i arrivederci roma, a raczej Celta.

konto usunięte

1

@Homeopata8989 Powiem CI jak będzie.. Łatwa wygrana Realu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?