La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1499 Culés

4

Odnośnie wyborów.
Mój tato jest rolnikiem. Trudzi się tym zajęciem przez całe, 45-letnie życie. Od dłuższego czasu już klął na PSL- 'rolniczą partię'. Szala goryczy przelała się, kiedy Sawicki nazwał rolników 'frajerami' i kiedy odesłał z kwitkiem ludzi, którzy przyjechali traktorami do stolicy. Wtedy mój kochany rodzic rozszalał się na dobrze. Choć nie przeklina dość często, gdy tylko mowa była o PSL, puszczał wiązanki jakich mało. Gdy dziś na ekranie telewizora ukazało się przeklęte ponad 5%, tato stwierdził że ludzie nigdy nie zrozumieją. Że zmiany muszą nadejść. Jakiekolwiek. Dlatego właśnie do wtorkowych, oficjalnych wyników, omijamy tatę szerokim łukiem, średnica 10 m xd

5

@Kisiel1899 Łacze sie z twoim tatą także żeby PSL sie nie dostało.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?