- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1992 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1992 Culés
0
PSG gra taktycznie tak jak my, a Real z nimi nie może wyprowadzić piłki z własnej połowy, niech tylko Messi się wykuruje to może być niezły pogrom ;D
1
@konrados1231 Co roku pisze się ze będzie pogrom, a klasyki żądza się swoimi prawami.
0
@VeB_Ipsum Pisownia też rządzi się swoimi prawami ^^
0
@derlis Ty nie robisz nigdy błędów? Wystarczyło napisać, że się pomyliłem, ale oczywiście musisz zabłysnąć i upokorzyć kogoś z tego powodu. Dorośnij, świat nie jest idealny, a błędy to normalka. Jeszcze bym Cię zrozumiał gdybym walnął mnóstwo błędów i ciągle je powtarzał, ale w takich wypadkach naprawdę wystarczy tylko wskazać błąd i nie trzeba przy tym się popisywać.
0
@VeB_Ipsum Skoro nikt nigdy nie zwraca mi uwagi, to jak widać nie robię. Poza tym sam regulamin mówi o interpunkcji.. by jej przestrzegać.
Upokorzyć?
No sorry, dla mnie to jest powód do upokorzenia.. tyle razy czytać słowa i jeszcze nie znać ich poprawnej budowy.. nie pojmuję takiego czegoś i nigdy nie pojmę.. to zupełnie jak gdyby mając prawo jazdy zapominać o tym, że jak czerwone to stój, a jak zielone to jedź..
Tak, musiałem się popisać, uwielbiam aluzje : )
0
@derlis Zrozum, że tu nie chodzi o to czy znam pisownie tego słowa, bo przez pośpiech różne rzeczy się pisze. A pisownie tak podstawowych słów każdy zna. Chodzi o to, że nie potrafisz kulturalnie zwracać komuś uwagi. Tym samym udowodniłem Ci, że nie jesteś taki idealny za jakiego się masz, bo popełniłeś błąd etyczny. Bez odbioru.
P.S Zmienił bym tamto słowo, bo rzeczywiście razi w oczy, ale już się edytować nie dało.
0
@VeB_Ipsum Hmm.. to tak jak gdybym ja (rzekomo przez pośpiech) pisząc z kolegą zamiast 'Michał" napisał do Niego "Ania".. na klawiaturze od "rz" do "ż" droga długa.. ciekawa pomyłka i jeszcze ciekawsze usprawiedliwienie, bo napisanie tych dwóch głosek zajmuje tyle samo czasu.. : )
Ja idealny? Gdzieś się za takowego podałem?
"Błędy etyczne" jak to nazwałeś to moja specjalność, co już pewnie zdążyłeś zauważyć.. : )
0
@derlis Chodziło mi na początku ogólnie o błędy nie tylko ort. Nie tłumaczę się, że pisałem szybko i trafiłem w zły klawisz, chodzi o to, że nie myślałem wtedy nad pisownią tylko byłem już w kolejnym wyrazie i nie zwróciłem uwagi na błąd. Widać nie tylko jesteś arogancki ale też nie potrafisz wysnuwać wniosków z tego co ktoś pisze.
0
@VeB_Ipsum Nie potrafię, bo to brzmi absurdalnie ^^