La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1385 Culés

konto usunięte

11

Pod nieobecność Messiego zawsze brakuje mi tego:


Chrzanić bramki. Wystarczy, że ma piłkę przy nodze.

1

@krzychu1526 Neymara się cholernie dobrze ogląda,ja nie narzekam.

1

@krzychu1526 I weź mu odbierz piłkę. Odebranie Leo piłki graniczy z cudem. A dlaczego tak się dzieje? Bo prowadzi ją bardzo blisko nogi i do tego jest cholernie nieprzewidywalny. Nigdy nie wiesz co w danej chwili zrobi i to go wyróżnia na tle całej stawki w zawodowym futbolu.

4

@Piotr,1985 On jest zwierzakiem a nie zawodnikiem,z takim czuciem jak on nikt się nie rodzi.Instynkt robi swoje,a jak Leo czasami robi te duże oczy i robi tą swoją grzywę do góry to przypomina tygrysa.

0

@krzychu1526 Ten film moim zdaniem jest najlepszy jaki powstał o nim na YT. Przynajmniej taka jest moja opinia:)

0

@Piotr,1985 Według mnie nie,bo dobry film ma ten feeling a to po prostu wszystkie akcje z jakąś tam muzyką i tyle.

konto usunięte

0

@Piotr,1985 Wolałem z 2014, bo tam muzyczka o niebo lepsza :)

0

@krzychu1526 Może i tak, ale ten filmik genialnie zmontował. Druga połowa sezonu 2014/15 w wykonaniu Leo w piętnastominutowej pigułce:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?