La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1708 Culés

7

Oglądałem teraz mecz Bilbao, no i ten Williams robi wrażenie. Osobiście poznałem gościa grając w Football Managera 15 właśnie Baskami. Miałem bodajże 3 lub 4 sezon, Aduriz mi się postarzał, rzadko kiedy strzelał i w ogóle zaczął seryjnie marnować setki, a jak to gra Baskami - można robić transfery tylko 'swoich' zawodników więc z braku kasy i perspektyw na snajpera zacząłem kombinować młodzikami. No i padło na Inakiego Williamsa (zresztą dużego wyboru nie miałem). Przyjrzałem się chłopakowi - na początku grał na wypożyczeniu i całkiem nieźle sobie radził - 25 spotkań i 11 bramek (+ jakieś tam asysty), więc sobie myślę, że nieźle mu poszło jak na 18sto latka. Do tego patrze, a tam 4 gwiazdki potencjału więc zacząłem dawać mu szansę, na początku po 20-30 minut, bez jakiegoś błysku ale solidnie na średnią 6,8-7,0. Potem dostał z Levante całe 60 minut i...? Bramka + asysta. No i tak się zaczęło. Był listopad, a chłopak do końca roku mi strzelił 5 bramek (4 w lidze + 1 w pucharze). Skończył sezon z 13 golami i 5 asystami, do tego na koniec sezonu prawie miesiąc leczył kontuzję więc można by mu doliczyć 2-3 bramki. Całkiem nieźle, pomyślałem. W następnym sezonie grał już regularnie, mam styczeń i idzie całkiem nieźle. Inaki Williams jest vicekrólem strzelców zaraz za Vietto z Atletico Madryt, z 12 golami (tak, już w styczniu). Wartość z 600 tysięcy euro wzrosła aktualnie do (uwaga) 6,5 miliona, a w zakładce zainteresowanie wyświetla się (też uwaga) Barcelona, Inter czy Tottenham. Problem jeden - chłopak ma 18 milionów klauzuli i póki co nie chce gadać o nowym kontrakcie. Ofert jako takich nie dostałem jeszcze. Jakieś tam zapytania były, ale trzeba o chłopaka walczyć, bo naprawdę niezła perełka z niego już w wieku 21/22 lat :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?