- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1231 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1231 Culés
0
ANGLIA Jürgen Klopp poprosił komitet transferowy Liverpoolu o sprowadzenie Cristiana Tello. 24-latek jest obecnie wypożyczony z Barcelony do FC Porto, ale w klubie z Camp Nou nie ma raczej przyszłości i wydaje się, że bez problemu dostanie zgodę na odejście. Tello miałby kosztować 11 milionów euro.
Co myslicie o tym? 11 mln to dobra cena chyba.
11
@liberoFCB Niech idzie. Dobre przyspieszenie i jeden zwód w zanadrzu, czyli idealny zawodnik na angielskie boiska. 11 milionami na Camp Nou nikt nie pogardzi. To ponad 60% klauzuli Nolito.
0
@liberoFCB Zajebista, tylko czy byśmy dostali wszystko, czy część by poszła do Porto, jeśli całość to Nolito jest praktycznie nasz.
1
@konrados1231 Co wy tak z tym Nolito? A moze tak Milik? Nie glupia i nie droga opcja, do tego mlodosc i polskosc.
4
@liberoFCB Milik ma jeszcze czas.. niech trochę pobłyszczy w Holandii i potem rzuci się na głębszą wodę, po co 21-latka brać na zmiennika i marnować mu potencjał? Piłkarz w takim wieku musi grać, tym bardziej taki, z którym są wiązane jakieś nadzieje.. w Barcelonie zagrałby może 1 na jakieś 8-10 meczów w pełnym wymiarze czasowym.. szkoda chłopa, niech sobie póki co kopie tam gdzie kopie, na głośny transfer przyjdzie jeszcze czas..
1
@derlis A ja bym go juz podkupil, jednak wypozyczyl do Ajaxu na sezon-dwa. Masz racje, on musi grac a w Barcy za wiele by nie gral. Ale kupno z natychmiastowym wypozyczeniem do Ajaxu uwazam, ze zle by nie bylo.
0
@liberoFCB Nie pomyślałem o tym, faktycznie.. ale wiesz jak to w Barcelonie z wypożyczeniami bywa..
0
@derlis No tak, ale nawet jakby z nim nie wypalilo to mysle, zs bysmy na nim nie stracili. Ale uwazam, ze moze byc kiedys dobrym grajkiem.