- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1454 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
87 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1454 Culés
2
To co drodzy userzy, pozostało miejmy nadzieje 10 dni do powrotu Leo na boisko.
Wyobraźcie sobie że jest 70 minuta i wynik remisowy, Enrique posyła do boju Leo.. czasem mi żal kibiców innych drużyn.. świadomość ze twój ukochany klub musi zagrać przeciwko Leo, Neymarowi i Suarezowi musi być straszna.
3
@Stig Wiesz co... ja bym wolał wyjście w którym Leo najmniej ucierpi. Jeśli to ma być absencja w El Classico - niech i tak będzie. Owszem dla dobra widowiska fajnie żeby dwóch najlepszych piłkarzy stawiło się na jednej murawie ( mówię tu o Messim i Jamesie R.) ale... lepiej dmuchać na zimne;p
Nawet nie próbuję sobie wyobrażać co czuje obrońca przed meczem, w którym jest obecne Trio MSN (+ jest formie). Ja bym na 4dni przed meczem spać nie mógł.
1
@Stig Enrique posyla do boju Leo,nadchodzi 85 minuta meczu,as Barcelony przechodzi dwoch zawodnikow Realu po czym piekna podaniem w swoim stylu uruchamia Neymara na lewym skrzydle,ten wpada w pole karne i pokonuje bramkarza Realu. O cos takiego Ci chodzilo mniej wiecej ?:D
3
@kuba1624 Bardziej o rajd z 40m, minięcie całej defensywy (jeśli Bozia da - powrót Ronaldo do obrony i założona mu siatka
0
@mich_l To jest raczej fantazja xd A to co ja napisalem to jest realne ;P
1
@kuba1624 Bardziej chodziło mi o to że fani Realu byliby tym faktem zdenerwowani, wynik na styku a tutaj wchodzi Ci taki Messi, i mimo że był dwa miesiące poza grą to i tak może wymyślić coś spektakularnego i przesądzić.
Napisałbym że nie spodziewam się cudów po Messim, w końcu trudno wrócić ledwo co po kontuzji i przesądzić w takim meczu jak GD, ale to Messi i on może zrobić wszystko co już zresztą dawno udowodnił.
1
@Stig To prawda,Messi to jest Messi i moglby chodzic pol meczu po boisku i jedna akcja przesadzic o wyniku tak naprawde ;)
0
@kuba1624 Rajdy 40m i Messi to fantazja? To realia;p ta siatka przesadzona, ale rajd mozliwy jak najbardziej!
0
@mich_l Chodzilo mi wlasnie o ta siatke na Ronaldo ;)
0
@kuba1624 Alves mu założył kiedyś przecudną, Meśi nie da rady? ;p
0
@mich_l W defensywie raczej nie,poniewaz Ronaldo tam nie bedzie po prostu ;)
0
@kuba1624 To fakt;d