La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1332 Culés

konto usunięte

14

Brawo Argentyna!
ps z Jamesa robi sie placzek jak z Grzmota :v

konto usunięte

9

@MarioVeB! Granie w Realu zobowiązuje.

3

@MarioVeB! Jakbyś mógł rozwiniąć ;) nie oglądałem meczu a chętnie się dowiem jak spuścizna CR się objawiła w tym meczu...

14

@mich_l A co tu pitolić, wszak dzisiaj Hamesik grał tak, jakby go dopadła drżączka i rzeżączka und delirium tremens, machał tylko swoimi witkami, tak jak jego idol z kremowych, wiadomo - o kogo chodzi,na dodatek stroi takie miny niczym kot srający na pustyni :)Ale nerwy były do samego końca, bowiem wpierw sędzia z nieznanego mi powodu to nie uznał prawidłowo zdobytej bramki przez Dybalę ( gdzie tu kuźwa był spalony???), by później Dybala jebnął w słupek... a w 93.minucie to repra Kolumbii miała dwusetkę, ale przedupcyli na pustaka... Uff!!!

2

@Don-Corleone Pamiętam jak w tym meczu była sytuacja gdzie James popchnął kolegę z drużyny.Nie mam pojęcia co on chciał wtedy zrobić...może on chciał mieć piłkę przy nodze? W dodatku został wtedy odgwizdany faul dla...Kolumbii!

konto usunięte

6

@mich_l Oto jego najlepsze zagranie z dzisiejszego meczu

1

@Mathieo O cholera... powaliło typa doszczętnie. Ja go bardzo lubię/lubiłem(?) ale jak w tym kierunku będzie iść to kolejny CeeRek się szykuje o.O

1

@Don-Corleone Ronaldo nie musi syna wychowywać. Już widać następca rośnieje z dnia na dzień ;o

5

@mich_l Otóż to, Szeryfie! Kapitalny breakdancing w wykonaniu zarówno Ceerka, jak i Hamesika... ładnie ich telepie i wibruje przy każdym kontakcie z piłką tudzież przeciwnikiem niczym mix Latino lub Hiphop/Funky :)

1

@Don-Corleone Nie oglądałem meczu i nie widziałem tej sytuacji. LOOOL.. to jest debil. W ogóle o co mu chodziło, temu HAMESOWI? Kolejna gwiazdeczka madrycka kozaczy. Pfff.. O Ceerce nie będę mowił, bo każdy wie na co go stać. Poza tym zaraz mnie zjedzą jego obrońcy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?