- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1332 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1332 Culés
14
Brawo Argentyna!
ps z Jamesa robi sie placzek jak z Grzmota :v
9
@MarioVeB! Granie w Realu zobowiązuje.
3
@MarioVeB! Jakbyś mógł rozwiniąć ;) nie oglądałem meczu a chętnie się dowiem jak spuścizna CR się objawiła w tym meczu...
14
@mich_l A co tu pitolić, wszak dzisiaj Hamesik grał tak, jakby go dopadła drżączka i rzeżączka und delirium tremens, machał tylko swoimi witkami, tak jak jego idol z kremowych, wiadomo - o kogo chodzi,na dodatek stroi takie miny niczym kot srający na pustyni :)Ale nerwy były do samego końca, bowiem wpierw sędzia z nieznanego mi powodu to nie uznał prawidłowo zdobytej bramki przez Dybalę ( gdzie tu kuźwa był spalony???), by później Dybala jebnął w słupek... a w 93.minucie to repra Kolumbii miała dwusetkę, ale przedupcyli na pustaka... Uff!!!
2
@Don-Corleone Pamiętam jak w tym meczu była sytuacja gdzie James popchnął kolegę z drużyny.Nie mam pojęcia co on chciał wtedy zrobić...może on chciał mieć piłkę przy nodze? W dodatku został wtedy odgwizdany faul dla...Kolumbii!
6
@mich_l Oto jego najlepsze zagranie z dzisiejszego meczu
1
@Mathieo O cholera... powaliło typa doszczętnie. Ja go bardzo lubię/lubiłem(?) ale jak w tym kierunku będzie iść to kolejny CeeRek się szykuje o.O
1
@Don-Corleone Ronaldo nie musi syna wychowywać. Już widać następca rośnieje z dnia na dzień ;o
5
@mich_l Otóż to, Szeryfie! Kapitalny breakdancing w wykonaniu zarówno Ceerka, jak i Hamesika... ładnie ich telepie i wibruje przy każdym kontakcie z piłką tudzież przeciwnikiem niczym mix Latino lub Hiphop/Funky :)
1
@Don-Corleone Nie oglądałem meczu i nie widziałem tej sytuacji. LOOOL.. to jest debil. W ogóle o co mu chodziło, temu HAMESOWI? Kolejna gwiazdeczka madrycka kozaczy. Pfff.. O Ceerce nie będę mowił, bo każdy wie na co go stać. Poza tym zaraz mnie zjedzą jego obrońcy.