La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1500 Culés

2

Nie uważacie, że Bartra został bardzo źle potraktowany tym, że nie otrzymał powołania? Ostatnio spisywał się naprawdę nieźle i nic nie stało na przeszkodzie aby zabrać go do Madrytu. Na miejscu Bratry odebrałbym to jako jasny sygnał, że nie będzie brany na poważnie pod uwagę w tym sezonie, a to jego jeden z ostatnich sezonów aby zacząć grać regularnie. Chociaż bardzo go lubię powinien dla własnego dobra odejść. :(

0

@Krisgum Nie uważałeś Ty i ja i w ogóle większość tak przy powołaniach Roberto ? Że się nie nadaje? Po tym doświadczeniu jeszcze bardziej ufam Lucho i ciesze się,że to On,a nie my jest trenerem Barcy :)

1

@Gaucho Oczywiście, ale chodzi mi głównie o częstotliwość występów Bartry. Roberto prawdę mówiąc wskoczył na PO bo musiał, wydaje mi się, że gdyby Alves nie doznał kontuzji, Roberto nie pokazałby swoich umiejętności na boku obrony, więc nie nabrałby pewności siebie, więc nie byłby obecnie jednym z wyróżniających się w katalońskim obozie. Z Bartrą jest problem tego typu, iż na jego miejsce stale ktoś wskakuje: Pique, Masche, Verma, Mathieu i dopiero Bartra. Więc nie dostanie on tylu minut co Roberto. Więc nadal wydaje mi się, że sprzedaż może z opcją pierwokupu (co jest ostatnio bardzo modne) lub jakieś wypożyczenie byłoby idealne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?