La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1553 Culés

7

Oglądam bramki po raz enty i widzę, że ten którego się najbardziej obawiano czyli Modrić, bezpośrednio lub pośrednio zawalił wszystkie cztery bramki. Obyśmy w przyszłości mieli więcej takich obaw.

3

@pax Bo baliśmy się go w ofensywie, a musiał robić za jednego z DMów... Real sam go "unieszkodliwił", zrobił to za nas ;)

0

@pax wg mnie przy wszystkich główną winę ponosi ramos bo albo był spóźniony albo zgubił krycie

0

@Korbel Taktyka 4-2-4 ;)

0

@pax Dokładnie, przy 1 bramce Modrić (niepotrzebnie) pierw podbiegł do Busquetsa, a następnie został ograny wraz z Krossem jak dziecko i zrobił wolne pole w środku swojej pomocy. Rakieta dużą ręką przyczynił się do tej bramki, ponieważ w pusty środek zaciągnął Ramosa, a ten z kolei zrobił tak ogromną dziurę w obronie i był tak spóźniony, że Suarez mógł na spokojnie wycelować w róg bramki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?