- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1458 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
draxidox
9
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1458 Culés
0
Słyszałem, że od dzisiaj można głosować na najlepszą jedenastkę 2015. Nigdzie nie mogę znaleźć głosowania, a skład w głowie jest
Buffon, Alves, Pique, Chiellini, Alba, Busquets, Iniesta , Rakitic, Messi, Suarez, Neymar
0
@dasouzar11 Alby nie ma w zestawieniu - rozumiem, ze postawiels na Austriaka Alabe? Busquetsa tez nie ma w zestawieniu - czego kompletnie nie rozumiem
0
@mekston Ta Busquetsa nie ma? To sa jakieś jaja
2
@dasouzar11 Buffon? Nic do niego nie mam, rozegrał świetny rok ale jednak rok 2015 = Claudio Bravo.
Klub + reprezentacja = same sukcesy.
1
@dasouzar11 http://en.toty.uefa.com/
0
@Stinger Bravo tez nie ma w zestawieniu. Inna sprawa, ze tutaj o tyle jest to trudny wybor, ze Bravo nie gral ani w LM, ani w PK, wiec szczegolnie w przypadku druzyny UEFA brak Bravo jest zasadny.
0
@dasouzar11 nie ma - z defensywnych za to jest nasza Krycha
0
@mekston A więc po zapoznaniu z nominacjami wybrałem tak :) Buffon, Alves, Pique, Mascherano, Chiellini, Rakitic, Iniesta, Pogba, Messi, Suarez, Neymar
Dałbym Lewego, ale wiadomo MSN najlepsze w tym roku
1
@mekston Fakt zapomniałem że UEFA nie myśli logicznie.
Brak Bravo zasadny? Ok nie grał w LM czy CdR ale grał w lidze i CA, a jak tam się spisywał to nie muszę mówić... Poza tym brak i Bravo i Sergio to porażka, tylko ślepy nie widział ich świetnej gry.
0
@Stinger W sumie co do Bravo to się zgodzę bo Uefa nie ma nic wspólnego z CA, ale brak Busquetsa to nie zrozumie nigdy
0
@dasouzar11 Tak nie ma nic wspólnego ale w końcu wybiera się najlepszych w roku także Bravo powinien być nominowany.
1
@Stinger Zwróć uwage, ze jest to jednak druzyna UEFA - sila rzeczy jest tu polozny nacisk na rozgrywki organizowane przez UEFA. Bravo nie gral w LM/LE/ SPE - w zwiazku z tym trudno sie wypowiadac. Niestety tak jest
Inna spraw co do nagrod dla Bravo za ten sezon - to Bravo mial swietny sezon, ale dla zewnetrznego odbiorcy ktory widzi, ze bramkarz Barcelony gra "tylko" w La Liga- to jest sygnal, ze skoro nawet nie ma pozycji bramkrza numer 1 w swoim klubie, to jak go wybierac na najlepszego bramkarza świata.
NIestety tutaj decyzja Enrique byla taka, ze w LM Bravo nie grał, a jednak tam Barca mierzyla sie ze wszystkimi mistrzami swoich krajów. W tym sezonie tez w LM nie gra
Jeszcze raz podkresle, ze oczywiscie uważam, ze Bravo miał kapitalny sezon, ale inni bramkarze np. Buffon bardzo wiele wygrał z Juventusem i do tego spisywał sie również bardzo dobrze.
0
@Stinger zwroc uwage, ze Krychowiak dostal nominacje - oczywiscie swietnie gral w La Liga, ale przede wszystkim z perspektywy druzyny UEFA Sevilla wygrała LE.
Dlatego masz tez nominacje bramkarza Dnipro.
0
@dasouzar11 Moge sie zgodzic z Twoja jedenastka w 100%
Sam mam bardzo zblizona jedenastke :) - na DM dalem jednak Krychę - względy patriotyczne :) Reszta tak samo
1
@mekston Ok rozumiem, wiem o co chodzi jednak trochę to głupie by taki bramkarz nie był nominowany ale z tych co są to raczej wybrałbym Neuera ewentualnie Buffona.