La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1887 Culés

konto usunięte

2

Największe zaskoczenie jak dla mnie to świetna postawa Sampera kolej grał bez strachu odpowiedzialnie dokładnie jak na debiut(chyba) w LM to bomba.Ney czarował Suarez strzelał Messi robił to czego inni nie umieją,Busi zagrał mistrzostwo jak na kogoś kto jest zasłaby na nominacje do TOTY czy ZP.Marc oby to był początek świetnej gry bez błędów nie potrzebnych wyjść boki obrony ofensywnie świetnie defensywa tu nwm jak oceniać bo nie mieli rywali w zasadzie.Jedyny minus jak dla mnie to Verma pewnie przez brak gry ale wszystkie groźne sytuacje to jego błędy oby się poprawił a Luis dawał mu szanse. Koniec kazania dobranoc i Veb.

0

@mmaarrcin Oczywiście nie sądzę, że Samper zagrał źle, przeciwnie uważam, iż zanotował świetny jak na debiut występ. Jednak fakt prowadzenia 3-0 do przerwy i świadomość świetnej formy reszty zespołu strasznie napędza. Nie mówię, że się nie cieszę z doskonałej formy drużyny jednak oceniałbym Sampera dopiero po np. pełnym meczu z BATE, bądź z Leverkusen jednak nie liczę na jego występ od początku z aptekarzami. :D

konto usunięte

2

@mmaarrcin Samper grał choćby z APOELEM w poprzednim sezonie :)

konto usunięte

0

@Campio13 I trzeba przyznać, że nie odstawał od kolegów w tamtym spotkaniu ;) Jak zawsze zresztą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?