La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1331 Culés

konto usunięte

1

Drogie FIFPro,
jeśli chodzi o ostatnie 12 miesięcy czy ostatni sezon, to z La Liga na nominację do jedenastki roku zasługuje znacznie mniej zawodników, naprawdę.
Bramka - hegemonia Bravo (Zamora, La Liga, rekord minut, Copa America) i nikt więcej.
Obrona - Alves (jedyny PO z LL, który zasłużył, reszta odstaje), Ramos (moim zdaniem dyryguje defensywą Realu na tym samym poziomie od kilku sezonów, wysoki poziom), Piqué (wiadomo), Godin (tak jak Ramos), Otamendi (mega sezon w LL, wyżej od Godina i Ramosa moim zdaniem), Alba (wiadomo), Marcelo (drugi LO w LL). /plus minus Mascherano, waham się, bo byli lepsi, to samo Krycha.
ŚPD to bez wątpienia Sergio, obok niego to James i może Iniesta, bo bez niego pomoc Barçy kulała. Atak to barcelońskie trio plus Ronaldo za dokładanie nogi. I to na tyle jeśli chodzi o La Liga.
Bundesliga to Neuer, Boateng, śmiało dałbym Naldo, który był bardzo solidny, Alaba i Ricardo Rodriguez, do tego Lahm, Muller i Lewandowski, nie zapomnijmy też o Kevinie De Bruyne i Aubie.
Anglia? De Gea na pewno, obok niego to Alexis, Kane, bądź co bądź to Costa i Fábregas (choć niechętnie, ale bramek nastrzelali, w sumie to jedyni z Chelsea, którzy zasługują na nominację), Aguero, śmiało dałbym Bellerina (choć czuję już krytykę i szyderę, ale lepszego PO nie ma na Wyspach). Jeszcze Özil i Cazorla.
Mokra Włoszka - Buffon, Chiellini, Pogba, Tevez, mózg Pirlo i to chyba na tyle. /plus minus Vidal, nie lubię go, może dlatego go pominąłem.
Francja - Lacazette, Thiago Silva, Verratti, Ibra, Matuidi...
Nie wiem czy o kimś zapomniałem, ale to są zawodnicy, którzy prezentowali wysoki poziom przez większość rozgrywek lub naładowali swoje statystyki trafieniami czy asystami.
Dałem tylko 3 golkiperów, dodałbym MAtS'a za LM.

0

@Bartra_FCB Griezmann zdecydowanie z La Liga.

konto usunięte

0

@1Barcelona1 Racja, zapomniałem o Francuzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?