La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1278 Culés

4

-2007: Kaka, Ronaldo, Messi
-2008: Ronaldo, Messi, Torres
-2009: Messi, Ronaldo, Xavi
-2010: Messi, Iniesta, Xavi
-2011: Messi, Ronaldo, Xavi
-2012: Messi, Ronaldo, Iniesta
-2013: Ronaldo, Messi, Ribery
-2014: Ronaldo, Messi, Neuer
-2015: Messi, Neymar, Ronaldo

Niektórzy mówią, że Messi jest z innej planety.
Bardzo dobrze powiedziane.

konto usunięte

2

@mesilepszynizcr Messi 9 lat z rzędu na podium Złotej Piłki... w tym 5 (za chwilę) wygranych. Przecież to jest kosmos, a to nie koniec.
Jestem pewny że sam Leo może jeszcze spokojnie powalczyć o kilka takich "pudeł" i piłek.

0

@mesilepszynizcr Warto dodać, że CR również 9 razy z rzędu, co też zasługuje na pochwały :)
Może w tym roku średnio zasługiwał, ale 8 poprzednich lat jak najbardziej więc gratulacje również :)

1

@Kubix93 Ronaldo nie bylo w 2010

1

@Kubix93 W 2010 Cristiano nie załapał się do "najlepszej" trójki.

2

@mesilepszynizcr A tak, przecież nasze trio tam było, gdzie ja mam łeb :D
Ale i tak szacunek - 8 razy był w trójce :)
Więc jakby nie było - to pokazuje, że też w tej erze Messiego miał swoje 5 minut :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?