La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1467 Culés

11

Kolega DERLIS napisał ,że jego zdaniem LM wygra Bayern,oczywiście możesz mieć swoje zdanie ,ale Bayern klepie w dupe samych ogórków tak jak w tamtym sezonie.Klepał ich dopóki nie przyszedł dwumecz z nami,resztę historii doskonale znamy.

konto usunięte

3

@BarcelonaVeB To, że klepią ogórki, to nie znaczy, że nie dadzą rady lepszemu klubowi. Bayern jest bardzo mocny, pierwszy garnitur, tak jak i ławka rezerwowych jest świetnie obsadzona. Że daliśmy radę pokonać ich w zeszłym sezonie, to nie znaczy, że w tym też tak będzie.

2

@BarcelonaVeB Nie zapominaj że gnębiły ich też niezliczone kontuzje, a teraz mają chyba najlepszą kadrę na świecie. W każdym razie wszystko może się zdarzyć, sezon sezonowi nierówny.

3

@BarcelonaVeB Barca musi jeszcze raz zlać niemiecką machinę, może powtórka z zeszłego roku? baty na CN i mecz na luzie u Niemców

konto usunięte

5

@BarcelonaVeB Wybacz, ale w ogóle się z tobą nie zgodzę, to co Bayern prezentuje w tym sezonie to nie to samo co sezon temu, teraz młoda krew (Douglas Costa) napędza ten klub i wszystko chodzi jak w zegarku. Ogórków? No tak bo Arsenal to taki ogórek.. Nie wiem czy twoja, że tak powiem, głupota wynika z tego, że Bayern ma naszego genialnego wychowanka? To co chłopak gra w tym sezonie to głowa mała.

konto usunięte

3

@BarcelonaVeB Ogórków? Ograli różnicą 4 bramek min. Dortmund i Arsenal.. a co poza wygraniem Gran Derbi z będącym kompletnie bez formy Realem (ale mimo wszystko 0-4 to 0-4) zrobiła Barcelona? 6-1 z Romą? Od Bayernu sezon temu Roma dostała 7-1 i to u siebie.. i co z tego wyszło?

konto usunięte

6

@derlis No i z tobą też się nie zgodzę, bo nie umniejszajmy niczego Barcelonie. Forma Barcelony od meczu z Sevillą (2-1 dla Sevilli) wzrasta z meczu na mecz, teraz tylko to utrzymać.

konto usunięte

1

@N11 Ja też nie umniejszam, ja jedynie porównuję : )

konto usunięte

3

@derlis Ale co tu porównywać. Bayern i Barca to główni faworyci do zdobycia LM. Nawet można śmiało powiedzieć, że to obecnie dwie najlepsze drużyny świata, z tym, że Bayern ma niesamowitą kadrę, my również, ale wg. mnie Bawarczycy mają bardziej kompletną, szczególnie jeśli chodzi o pomoc.

konto usunięte

1

@N11 Zawodnicy Bayernu dzięki Guardioli zyskali na wszechstronności, a to pozwala regularnie zmieniać ustawienia i nikt nie gra wtedy słabiej przez zmianę pozycji, a zmienianie ustawienia wypełnia luki spowodowane np. kontuzjami..

konto usunięte

3

@derlis W sumie to nie ma się co dziwić, w końcu 3 sezon ma ich pod swoimi barkami, oczywiste, że teraz to ogarnęli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?