La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1577 Culés

0

Niezły mecz, chociaż szkoda tej straty puntów w końcówce. przede wszystkim cieszy zaangażowanie Suareza, czy Neymara... Niemniej trochę martwi mnie postawa Messiego. Myślałem, że wróci głodny gry i bd częściej wychodził do piłek, a takie mam odczucie, że znowu ''dreptał''.

1

@spiochu011 http://www.fcbarca.com/66090-okiem-kibica-messi-znowu-czlapal.html

Weź to przeczytaj.. dodaj do tego kontuzje niedawną i zastanów się...

0

@mich_l hehe dzięki :P btw czytałem już kiedyś ten materiał. Nie oglądam też meczy od wczoraj także przywykłem do tego że Messi biega porostu mniej ale intensywniej ;) Choć nie ukrywam, że spodziewałem się czegoś więcej ;) Zdaje sobie sprawę z kontuzji, ale skoro gra drugi mecz pełne 90 minut to oznaczałoby, że kontuzja zaleczona;) Nie chodzi mi o rajdy z piłką czy sprinty na wolne pole. Po prostu liczyłem, ze częściej będzie pokazywał się do gry na tzw. '' klepę'' . pzdr :)

1

@spiochu011 On wrócił po urazie! Ile ja razy to będę dziś pisać? ;> za 3 -4 mecze sam ze sobą bedzie klepał. Pozdro :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?