La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1077 Culés

2

Już tak nie jarajmy się punktem na Mestalla.
Owszem - punkt tam jest zawsze ok. Ale wtedy kiedy Valencia jest w gazie, ma trenera, ma zawodników. Bo wczoraj oni grali rozbici - bez 10 graczy, bez kilku ważnych ogniw jak Fuego, Andre Gomes czy Negredo. Bez trenera i z kłótniami wewnątrz klubu. Na własne życzenie oddaliśmy punkt, bo kontrolowaliśmy mecz - 2:0 śmiało powinno być do połowy, potem powinno się zakończyć 3/4:1. A tak to zdobyliśmy punkt z drużyną masakrycznie słabą w tym sezonie i rozbitą przez poprzedniego trenera, z taką która nie potrafi wyjść z grupy LM, kosztem jej wyjdzie pewnie Genk. Do tego to nie my zdobyliśmy punkt, tylko Valencia zdobyła 'tylko' punkt, bo bramka Suareza ze spalonego i powinno być 1:0 dla Nietoperzy.

konto usunięte

1

@Kubix93 Czyli jednak są jeszcze ludzie, którzy oczekują, że Barca będzie wszystko wygrywać po 4-1. Wiesz, że wpadka może się każdemu przytrafić. O ile można nazwać to wpadką, bo jeden punkt na ciężkim terenie, to nie najgorzej. Mimo, że Valencia jest poważnie osłabiona, to nadal jest silną drużyną.

2

@Bartek110 Dla mnie to jest też strata 2 punktów niż zdobycie 1.Po pierwszej połowie powinno być pozamiatane już.

0

@Bartek110 Wyobraź sobie sytuację - 1/2 finału LM, Bayern, który zmiótł ostatnich 5-8 meczach rywali w proch, ma wszystkich zdolnych zawodników do gry, są w gazie i jadą na Camp Nou. Tam czeka Barca bez Suareza, Neymara, Iniesty, S.Roberto, Mascherano, Daniego Alvesa, Bravo, Vermealena, Adriano i Bartry oraz bez Luisa Enrique, który został zwolniony po nieudanych występach Barcelony, po blamażu wręcz we wcześniejszych meczach. Oraz bez Messiego, który pokłócił się z trenerem i nie chce grać, wykręca się kontuzją (sytuacja Negredo). I wierzysz w to, że tak wielki klub jak Bayern ledwo remisuje po golu zdobytym ze spalonego z rozbitym, ledwo funkcjonującym rywalem ?

Powtarzam - remis na Mestalla zawsze spoko, ale w sytuacji gdzie Valencia jest zdolna do gry, a nie bardziej rozbita niż Real przez Beniteza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?