- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 633 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 633 Culés
1
Średnio to wygląda po połowie. Rakitić fajna asysta. Widać, że Ivan bierze trochę gry na siebie pod nieobecność Iniesty. Pare fajnych zagrań, jakieś próby strzału i dryblingów - nie jest źle. Messi w miare, widać brak gry po nim, ale się pomału rozkręci - idealny mecz dla niego, żeby pohasać, poczuć murawę po takim czasie nieobecności. Munir i Sandro...hm..w sumie to może ze 2 razy ich widziałem w tym meczu. Samper nawet fajnie - widać, że chłopak próbuje gry a'la Busi i o dziwo nawet co 2 zagranie mu wychodzi. Miał parę odbiorów, jakieś wyprowadzenia piłki, klepa - fajnie się młodziak rozkręca. Przypominam, że nie gramy z byle jaką drużyną, a na ich tle Samper wygląda przyzwoicie. Kaptoum masakra - mam nadzieję, że Luis Enrique po tym meczu zobaczy, że to właśnie Samper jest nadzieją na przyszłość, a nie jego kolega z Barcy B. Stoperzy średnio, pare razy Bayer wjeżdżał w Bartre i Vermealena jak w masło. Alba - ok. Adriano - bez błysku.
Czas zacząć 2 połowe, VAMOS!
0
@Kubix93 Rakitić parę fajnych zagrań, dryblingów ? Buhaha, Messi mu klepki odgrywa a ten do tej klepki nie potrafi dobiec i ją utrzymać... już wolę Sampera niż jego do pomocy. Niech wraca ten Arda jak najszybciej !
1
@SinMistico Tak średnio mecz oglądasz. Asysta była świetna. Potem miał parę zagrań b.dobrych, do tego o ile dobrze pamiętam to 2 lub 3 ważne odbiory. A to, że popełnia błędy - ok, tylko że obok niego w pomocy grają juniorzy jak Kaptoum i Samper. Nie mówie, że gra 10/10, ale solidne 6,5 bym mu za 1 połowę dał.