La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1639 Culés

32

"Lionel Messi w mocnych słowach powiedział, że bardzo denerwuje go, kiedy ludzie krytykują go za występy w koszulce reprezentacji Argentyny oraz za to, że nie śpiewa hymnu przed meczami drużyny narodowej.

- Wkurza mnie, gdy słyszę, żebyśmy dawali z siebie więcej, że nie czujemy odpowiedzialności, zakładając koszulkę reprezentacji - stwierdził Messi.

- Mieliśmy szczęście, że dostaliśmy się do finałów Mistrzostw Świata oraz Copa America, a wydaje się, jakbyśmy nie osiągnęli niczego. Dotarliśmy do dwóch finałów, do kurwy nędzy - mówił wyraźnie wzburzony gwiazdor Barcelony cytowany przez serwis goal.com.

- Nie wygraliśmy, ale co możemy zrobić. Dostaliśmy się do finałów, a nie odpadliśmy przecież w 1/8 finału - dodał.

- Futbol nie polega tylko na posiadaniu jaj. Mieliśmy złe momenty w reprezentacji, czego już doświadczyliśmy. Przegraliśmy finał mundialu z Niemcami, którzy mają wspaniałych piłkarzy, lecz mieliśmy wielką szansę, żeby wygrać ten mecz. Podczas gdy z Chile toczyliśmy wyrównany pojedynek i przegraliśmy po rzutach karnych - ocenił reprezentant Argentyny.

- Denerwują mnie ludzie, którzy atakują ciebie bez zastanowienia. Celowo nie śpiewam hymnu. Nie muszę śpiewać, żeby go czuć - przyznał Messi.

- Każdy mecz, który rozgrywam dla reprezentacji, jest dla mnie priorytetem i w każdym chcę zwyciężać. Wspaniale byłoby wygrać z Argentyną Copa America - zapewnił piłkarz Barcelony."

Źródło: goal.com

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?