La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 875 Culés

1

Nie wiem co wszyscy widzą w Bayernie.
Już w ubiegłym sezonie doszli do 1/2 LM tylko dzięki prostym przeciwnikom.
Moim zdaniem, poziom Bayernu to mniej więcej poziom Atletico.
Myślę, że gdyby rok temu trafili na Monaco - przedwcześnie odpadliby z LM.
Uważam, że w tym sezonie, w 1/8 LM będziemy mieć niespodziankę w postaci odpadnięcia Bayernu.

konto usunięte

0

@mesilepszynizcr dziś grają średnio, ale w mocno rezerwowym składzie. ogólnie w lidze grają dobrze i według mnie są faworytami do LM, choć uważam, że z Juve mogą odpaść.

0

@mesilepszynizcr Bayern to niewatpliwie faworyt do wygrania Ligi Mistrzow, Juventus powinen dac odpowiedz na wiele pytan dotyczacej ich aktualnej sily w tym sezonie, nawet bez Robbena i Riberrego graja pilke nastawaina na rozwoj i nieustanny atak.

konto usunięte

0

@mesilepszynizcr Taa.. dzięki prostym przeciwnikom.. a Arsenal to się 5-1 w grupie sam pokonał? Zobacz co Bayern robi z przeciwnikami na Alianz.. na Emirates Arsenal wygrał 2-0 i już wszyscy, że Bayernowi wystarczy dać silniejszy zespół i nie istnieje.. a w rewanżu 5-1 jak z dziećmi z podwórka.. to samo z Porto sezon temu w 1/4 LM.. na Dragao 3-1 i już sensacja, że Porto wyeliminuje Bayern, a w rewanżu pyk, 6-1.. później Barcelona, ale Barcelona jakiej nikt chyba jeszcze nie widział.. a i tak Bawarczycy odpadli jak dla mnie bez jakiegoś ogromnego wstydu.. Wolfsburg pokonany już po pierwszej połowie w DFB na swoim stadionie.. Dortmund rozłożony 5-1 w lidze..
Jakoś Barcelonie Guardioli, gdy grała słabiej na wyjazdach nikt nie zarzucał, że przy silniejszym rywalu nie istnieją, bo wszystko koniec końców weryfikowało Camp Nou (no, chyba, że mówimy o finale LM, to zupełnie inny mecz).. to samo z Bayernem, wszystko weryfikuje Allianz..

konto usunięte

0

@mesilepszynizcr Pamiętaj, że Bayern miał w zeszłym sezonie plagę kontuzji, w tym sezonie grają koncertowo z nowym motorem napędowym w postaci Costy.

0

@N11 Kontuzje to miało PSG podczas meczów z nami (w pierwszym - brak 6 podstawowych graczy) albo my i Real na początku tego sezonu. U nich nie wiem, czy przez te kontuzje zespół nie gra lepiej.

3

@Bagsik84 Jak nojer boateng lahm miler Vidal Lewy Coman to dla ciebie głębokie rezerwy to pozdro

konto usunięte

0

@ViscaElLeo nie ma Benati, Robbena, Alaby, Costy,Thiago - był na ławce. jeżeli Comana liczymy to można dodać Goetze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?