La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1496 Culés

1

Unofficial: ter Stegen, Alves, Pique, Mascherano, Alba, Sergio, Rakitic, Iniesta, Sergi Roberto, Suarez, Munir. [cd]

5

@jacobFCB Tylko nie Munir. Przecież on się potyka o swoje nogi. Już wolę, żeby zagrał Sandro. Przynajmniej ten próbuje jak tako kreować akcje.

1

@Piotr,1985 Spokojnie. To nieoficjalne. A mi to jest obojętne czy Munir czy Sandro. Ważne żeby Roberto zagrał za jednego z nich...

3

@jacobFCB Damy rade. Roberto z Suarezem otworzyli wynik na Bernabeu, ja wiem, że dziś rywal trudniejszy, ale liczę na ten duet :D

konto usunięte

0

@jacobFCB Tylko nie Munir błagam. Gość jest mega drewnem.

0

@jacobFCB Uff kamień z serca, chociaż ja nadal mam obawy, że niestety zagra Munir i po raz kolejny będziemy grać w dziesiątkę. Co do Roberto ja też mam nadzieje, ze zagra. Chłopak niesamowicie się rozwinął:)

0

@jacobFCB No i moje obawy niestety się ziściły. Ech no to gramy w dziesiątkę. Szkoda liczyłem na Sandro.

1

@Piotr,1985 będzie dobrze Piotrze :D

0

@jacobFCB Trzymam Cię za slowo:)

1

@Piotr,1985 Jak wygramy postawisz wirtualne piwko ;D

0

@jacobFCB Masz moje słowo a jakie pijesz? :)

1

@Piotr,1985 a różnie. Piwo Żywe jest mniamniuśne.

0

@jacobFCB http://www.smaki-piwa.pl/wp-content/uploads/2011/02/DSCN4558.jpg

A co tam ha tam jestem bardzo hojny także proszę. Podczas meczu sobie wypijesz a drugie po meczu Ci dam, oki?:)

1

@Piotr,1985 Aż mi na prawdziwe ochoty narobiłeś. Poczekam na dwunastą :P
Pasuje :D A Ty co chcesz?

0

@jacobFCB Przede wszystkim wygranej a piwko jakie bym teraz sobie wypił to Tyskie Klasyczne:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?