La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1569 Culés

1

Szkoda, ze Messi nie zagral ani raczej nie zagra w finale, bo mogl byc jedynym zawodnikiem ktory w sezonie strzelił gole w 6 różnych rozgrywkach dwa razy:



Strzelił juz w SPE, SPH, La Liga, LM



Zostały jescze KMS i PK.



W PKa pewnie cos by ukasil, a w KMS juz raczej niemozliwe.



Dotychczas gole w 6 roznych rozgrywkach w jednym sezonie strzelali:

Pedro w sezonie 2009/2010

Messi w sezonie 2011/2012

Co wiecje Messi w sezonie 2011/2012 zaliczyl zarowno przynajmniej jedno trafienie oraz przynajmniej jedna asyste we wszystkich rozgrywkach.

1

@mekston Messi nie zagra w finale śmieszny jesteś. Nawet jeżeli nie zagra w podstawie to wejdzie w drugiej połowie. Sam Messi będzie chciał zagrać.

1

@EzioAuditore Czlowieku ogarnij sie. Czy ja Cie obrazilem? Napisalem to o czym sie mowi i ze szkoda, ze nie poprawi / pobije kilku rekordow.

Jezeli zagra to super, choc szkoda, ze juz dzisiaj nie mial szansy.

"Sam Messi będzie chciał zagrać." - tutaj to dokonales przelomowego okrycia:) - a jak Messi byl wczesniej kontuzjowany to myslisz, ze sam nie chcialbym grac?

Kolka nerkowa moze trzymac pare dni i jak nie bedzie gotowy to pewnie Lucho nie bedzie ryzykowal.

0

@mekston Jak sam Messi będzie się czół dobrze i dopuszczą go do gry to wiadomo że zagra.

1

@EzioAuditore tutaj sie zgadzam -JEZELI tak bedzie - ale do finalu czasu niewiele, bo jedynie 3 dni

1

@mekston Taka kolka to nie jest długotrwała sprawa.

0

@EzioAuditore ogolnie nie jest, ale pare dni moze trzymac, a to juz bedzie zbyt duzo w kontekscie finalu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?