La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1481 Culés

konto usunięte

14

Mou zaczął przygodę z Realem od manity w dupę z Barceloną a skończył tą przygodę z 15pkt. stratą na koniec sezonu do Barcelony, którą prowadził zchorowany, nieżyjący już Tito i taki tuz trenerski, jak Jordi Roura... No i wtopa z Borussią. Prawdziwego faceta poznaje się po tym, jak kończy. Jak widać na przykładzie Realu i Chelsea- Żoze kończy marnie. Jego blask gaśnie bardzo szybko. Nazwisko to nie wszystko. Porque Żoze, Porque?

konto usunięte

0

@Tarzan Hmm.. no w Interze np. to lepiej chyba skończyć nie mógł.. ^^

konto usunięte

7

@derlis Mógł...^^ Na przykład zdobyć LM bez pomocy sędziów.

1

@Tarzan Cicho bo zaraz na ciebie wyjadą jacyś kibice Cwelsi o ile już nie szukają swojej drużyny w tabeli BPL że Barcelona awansowała a nimi tylko dzięki sędziom, a prawda jest taka że jakby na Camp Nou odgwizdali to co powinni to o meczu na SB nikt by pewnie teraz nie pamiętał.

konto usunięte

0

@EzioAuditore .. ale mecz na Stamford też był sędziowany w obie strony.. ja to po obecne czasy pojęcia nie mam za co Abidal dostał czerwoną kartkę, bo Anelki to nawet nie tknął.. ^^

0

@derlis Rewanż na Stamford Bridge nie miałby znaczenia gdyby sędzia gwizdał to co powinien na CN dla Barcelony.

konto usunięte

0

@EzioAuditore W obu meczach nie było gwizdane to, co powinno.. kwestia tego czy widzi się to, co było, lub czy widzi się to, co chce się widzieć (patrz. 90% osób widzi rękę Pique i nic poza tym)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?