La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 968 Culés

konto usunięte

1

Śmiechy śmiechami, ale jakby tak teraz Mourinho wrócił do Realu, to przy tym składzie ten zespół mógłby znów namieszać..

3

@derlis Chelsea, też miała dobry skład, Real ma dobry skład od 10 lat i co?

konto usunięte

2

@derlis dokładnie! Walka o czwarte miejsce w la liga pomiędzy Realem, Celtą i Villarealem, byłaby pasjonująca do samego końca. A jakby nie szło- wystarczyłoby wyciągnąć kartkę z 11 błędami sędziego i wsadzić mu palca w oko.

0

@kiper09 Real od 2005 roku czy wygrywa czy przegrywa co roku ma tryplet, jest najlepszą drużyną w historii piłki nożnej i co roku ma najlepszą galaktyczną pakę, także jeszcze ze 100 lat będzie tak i żadna drużyna nie ma szans z nimi

konto usunięte

0

@kiper09 No miała i ugrał mistrzostwo Anglii..
Real ma dobry skład i czas pokazał, że jeśli przy dobrym składzie jest dobry trener, to można dużo ugrać, bo sam skład oczywiście nie wystarczy.. a i czasu na realizację swoich założeń trochę potrzeba..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?