La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1482 Culés

konto usunięte

3

Piękna ta kobieta Krychy, piękny dom w Sevilli, na podjeździe chyba Bentley... fajnie, że mu wyszło, bo to świetny piłkarz i jeszcze lepszy człowiek, mega wesoła osoba. Szkoda, że się z nim minąłem w Stali Szczecin, ale w klubie miło go wspominają - przyjeżdżał pierwszy, wychodził ostatni, dawał z siebie wszystko. Mam nadzieję, że niebawem trafi do klubu w prawdziwego topu, nawet bym go chciał w Realu Madryt, który nie ma defensywnego pomocnika. Pierwszy Polak, który byłby intocable w wielkim Realu Madryt.

3

@Bartra_FCB Taaa a po 3 słabszych meczach CR7 się obrazi, Bernabeu go wygwiżdże a prasa zasypie domysłami. Anglia to kierunek idealny dla Krychy

3

@qbuteq Arsenal to idealne miejsce dla niego a jakby miał zostać w La liga to Atleti.

0

@qbuteq A mi on do ligi włoskiej pasuje.

konto usunięte

5

@xwiktoriax On ma iść na przód, a nie cofać się w rozwoju.

konto usunięte

0

@Bartra_FCB .. no właśnie.. to gdzie do Anglii? ^^

konto usunięte

0

@derlis jakaś racja w tym jest...jeżeli topowi zawodnicy z naszej ligi pójdą no Anglii, to liga straci na atrakcyjności...

Sevilla jak by nie patrzeć jest drużyną topową, nikt nie wygrał i obronił LE, a kto wie czy w tym sezonie zrobią coś czego pewnie nie uda sie komuś przez 20-30 lat, czyli 3x LE!!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?