La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1569 Culés

konto usunięte

19

Zawsze mnie śmieszy jak se jest troll i grupka osób próbująca go przepędzić komentarzami odpisując mu pod każdym kolejnym postem. To zawsze się zastanawiam wtedy czy głupszy ten troll, czy jednak ta grupka która próbuje mu wyperswadować opuszczenie strony w ten komiczny i totalnie nieskuteczny sposób.

konto usunięte

1

@Ratamahatta Celem trolla jest nabicie jak największego licznika osób sprowokowanych.
Każdy, kto mu ów licznik nabija, jest głupszy niż on sam.. : )

1

@Ratamahatta nie na jednym trolliku spotkałem Ciebie,

konto usunięte

3

@Ratamahatta Ja dalej nie rozmiem po kiego luja "biali" sie u nas rejestruja...co ciekawe wzmozona aktywnosc tego "elementu" zawsze wystepuje w weekend,napija sie chlopcy i kozakuja? Kozak w necie.... w swiecie....

konto usunięte

4

@Ratamahatta Taki przypadek trolla ma pewną blokadę w mózgu, która stopuje mu logiczne myślenie i sprawia, że wpada on w niekontrolowaną ochotę zrobienia tak zwanego shitstormu w komentarzach. Z pewnością to można uznać za objaw choroby i umysłowego deficytu. Niestety.. Widocznie jest to choroba zakaźna i gdy w małym promieniu znajdą się inni ludzie, to sami wpadają w ten dziwny stan i próbują tak naprawdę zwalczyć ten problem samemu stając się małym pasożytem.
W ZOO zresztą jasno jest napisane - "Nie dokarmiać zwierząt". Myślę, iż to samo można zastosować dla trolli.

4

@Ratamahatta Mnie jeszcze śmieszy jak dziękują redakcji za zbanowanie takiego delikwenta. Czasem sobie myślę, że ludzie mają mózgi tylko żeby głowa nie kołysała im się na wietrze.

0

@sly Jest tu sporo osób, które zakładają sobie konto na fioletowej, więc na jedno wychodzi.

konto usunięte

0

@fc_barcelona_1899 Hmm z racji wykonywanego zawodu(nocki)tez tam zagladam,po to zeby sobie poczytac przeglad prasy,maja ciekawe artykuly itp...ale nie zaloze tam konta tylko by trolowac bo to najzwyczajniej nie ma sensu,moj klub moje problemy,ich klub ich problemy...to az tak trudne???

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?