La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1652 Culés

1

Bardzo duzo uzytkownikow tej strony mowi ze chcialaby Jamesa u nas.No pilkarzem jest dobrym ale widac juz zdazyl sie "oswoic z madryckim powietrzem" i caly czas czytam o tym jaki on niezadowolony ze czasami schodzi ale jak popatrzec na powrot po konuzji (wrocil na poczatku listopada) to wcale nie gra tak wybitnie. Dodam jeszcze ze 2 dni przed Gran Derbi on latal na reklamy sponsorskie albo wczoraj byl zbulwersowany ze przy posliku siedzial obok bramkarz :D. Nie wiem moze sie myle ale chyba za szybko uwierzyl ze jest wielkim pilkarzem :)

konto usunięte

5

@samo306 Albo to Ty za szybko uwierzyłeś Hiszpańskim szmatławcom :)

5

@samo306 Ja go bardzo lubię i to dość dziwne w moim przypadku, bo zazwyczaj gardze madryckimi piłkarzami. Wg mnie chłopak jest świetnym zawodnikiem i tak jak np. Zlatan - nie wie co to brzydki gol;) Chciałabym go u nas, ale wątpie w jego przenosiny na Camp Nou. :)

2

@samo306 Przy takim trenerze jak Benitez każdy gra by słabo. To jest genialny piłkarz tylko w Realu powinien zmienić się trener, chociaż każdy kibic Barcy chcialby, żeby Benek został jak najdłużej w Realu:)

1

@HueHueszki Oczywiscie ze moge sie mylic w kwestii charakteru sam to podkreslilem ;)

konto usunięte

2

@samo306 Dotykał się z ceersiedem i zaraził "tym" gwiazdorstwem. Powinien lepiej się zabiezpieczać...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?